Гравець “Арсеналу” Аарон Рамсдейл обіцяє викривати гомофобію у футболі заради свого брата-гея

Воротар “Арсеналу” Аарон Рамсдейл пообіцяв викривати гомофобію у футболі, щоб його брат Оллі, який є геєм, міг “приходити на матчі, не боячись образ”.

25-річна зірка спорту заявив, що йому набридло “прикушувати язика” через гомофобні коментарі, і що настав час зробити футбол “безпечним і гостинним місцем для всіх”.

У статті для The Players’ Tribune Рамсдейл пояснив, що хоча він ніколи публічно не обговорював сексуальну орієнтацію свого брата, він вирішив звернутися до проблеми гомофобії у спорті через “все, що відбувається у футболі зараз”.

Говорячи про свого брата Олівера, артиста з Вест-Енду, Рамсдейл заявив, що його брат був “найсміливішим” у сім’ї – не тільки через свій вибір кар’єри, але й через відкритість щодо своєї сексуальної орієнтації.

“Мій брат – гей, і він прожив своє життя відкрито і автентично з тих пір, як пішов до школи. Я дуже пишаюся тим, що він мій брат”, – написав він.

“За ці роки я, мабуть, кілька разів прикушував язика – і в роздягальнях, і в соціальних мережах – коли чув гомофобні коментарі або хтось говорив дурниці. І я думаю, що, можливо, мій брат робив те ж саме, думаючи, що це зробить моє життя легшим. Що ж, сьогодні все це закінчиться”.

Він додав, що люди можуть сказати йому, щоб він “займався футболом” і не говорив про ЛГБТК+ питання, але “це про футбол. Футбол для всіх”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от The Players’ Tribune (@playerstribune)

Пізніше в статті Аарон Рамсдейл пояснив, що минулий рік був “емоційними американськими гірками” після того, як у його дружини стався викидень під час перельоту після відпустки.

Я не можу описати біль того шестигодинного перельоту назад до Лондона, навіть зараз. Я просто хочу, щоб люди знали, що вони не самотні, якщо вони проходять через це“, – сказав він.

Він похвалив менеджера “Арсеналу” Мікеля Артету за те, що той “зробив все можливе, щоб переконатися, що зі мною і моєю сім’єю все гаразд“, додавши, що його дружина знову вагітна.

Він був фантастичним у всьому. Навіть посеред чемпіонської гонки, коли на клуб чинився такий великий тиск, він запитав мене, чи не потрібна мені відпустка, щоб впоратися з усім цим“, – сказав він.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Aaron Ramsdale (@aaronramsdale)

Рамсдейл пояснив, що написав статтю, щоб розкрити “негатив і токсичність” у футболі та виступити проти образливих повідомлень, які отримують його товариші по команді.

“Після того, як я опублікую цей лист, як би сумно це не було говорити, я знаю, що отримаю повідомлення про мою дружину і про мого брата. Інші гравці отримують ще гірші повідомлення, особливо мої темношкірі товариші по команді. З якихось причин соціальні мережі, здається, не зацікавлені в тому, щоб зупинити це”, – написав він.

“Але для мене справа не в тому, щоб зупинити це. Справа не в тролях. Я знаю, що не можу до них достукатися. Для мене це просто боротьба за те, що правильно.

“Я хочу, щоб гра, яку я люблю, була безпечним і гостинним місцем для всіх. Я хочу, щоб мій брат Оллі – або будь-хто будь-якої сексуальної орієнтації, раси чи релігії – міг приходити на ігри, не боячись насильства”.

Стаття Рамсдейла з’явилася в той час, коли футбольні ЛГБТК+ групи Англії цього року закликали до дій після сплеску “образливих” гомофобних скандувань на матчах.

У січневій заяві організації “Футбол проти гомофобії” йдеться про образливу кричалку “Chelsea rent boy” (“Челсі – орендований хлопчик”): “Кількість інцидентів, їх явно образливий, образливий і руйнівний характер, а також інтенсивність вигуків на стадіонах повинні викликати занепокоєння у всієї футбольної спільноти”.

Вона додала, що футбольна влада і клуби повинні “зробити боротьбу з гомофобією і більш широкою ЛГБТІК-фобією своїм пріоритетом, щоб запобігти поширенню зловживань, які ми спостерігали”.

Тим часом зірка збірної Англії Джордан Хендерсон, який вже давно демонструє союзництво з ЛГБТК+ як на полі, так і поза ним, зазнав критики після підписання багатомільйонної угоди про вступ до професійної футбольної команди в Саудівській Аравії, де гомосексуальність карається смертною карою.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією