Гомофоби знищили рейтинги вражаючого гей -епізоду “The Last of Us”

Гомоненависники об’єднались по всьому світу, щоби зменшити рейтинги третього епізоду серіалу “The Last of Us”, в центрі якого були стосунки між Біллом та Франком, двома закоханими чоловіками.

Критики похвалили епізод, який називався справжньою баладою про Білла та Франка, двох геїв, що будували чудове життя, всупереч апокаліпсису. Однак Інтернет сповнений гомофобів та ненависників, які люблять пакостити щасливим людям. Цього разу вони намагаються зіпсувати рейтинг “The Last of Us” на різних рейтингових сайтах, включаючи IMDB.

За даними OUT, хоча перші два епізоди мають рейтинги 9,3 та 9,2 відповідно, рейтинг для третього епізоду IMDB був нижчим на цілий пункт.

Епізод на деякий час залишає осторонь долю Джоела та Еллі, щоб розповісти нам про Білла та Френка (Нік Проферик та Мюррей Бартлетт). Після того, як Білл допомагає Френку вийти з пастки, вони закохуються один в одного і починають спільне життя. За словами критиків, це епізод із блискучим сценарієм, дивовижною грою акторів та ідеальною історією кохання.

На жаль, той факт, що це історія кохання геїв, призводить деяких глядачів до такого сказу, що вони поставили епізоду одну зірочку.

Третій епізод “Довгий, довгий час” отримав найбільшу кількість відгуків, понад 69 000. У той час як його загальний рейтинг все ще становить 8,2 зірки. 24 % відсотків відгуків несправедливо дають епізоду лише одну зірку – найгірше з можливих оцінок.

Різниця між відгуками чоловіків та жінок приголомшена. У той час як жінки дають епізод в середньому 9,6 балів (це найвища оцінка серед усіх епізодів на даний момент), чоловіки дали йому в середньому 8,2 бала, що знизило загальний рейтинг.

“OUT” називає те, що відбувається ще одним свідченням того, що глядацькі обзори на таких сайтах, як IMDB та Rotten Tomatoes, значною мірою створені тролями і можуть бути марними.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією