Гейлі Кійоко представила роман про дівчат, яким подобаються дівчата

Американська акторка, танцівниця, співачка і музикантка Гейлі Кійоко освоїла нову майстерність. Сьогодні, 30 травня, виходить її роман “Дівчата люблять дівчат”.

Книга ґрунтується на знаменитому кліпі Гейлі Кійоко з такою самою назвою – “Girls Like Girls”, представленому влітку 2015 року.

Дебютний роман 32-річної Гейлі Кійоко (Hayley Kiyoko) – це романтична історія про життя ЛГБТ+ людей.

Як і однойменний кліп, роман розповідає про юну Колі, яка переїжджає в нове місто в 2000-х і закохується у свою харизматичну подругу, незважаючи на те, що у неї є хлопець. Намагаючись знайти своє місце в новому житті, Колі має впоратися з тим, що бути ЛГБТ не просто.

Рецензент журналу “Advocate” вважає, що книга вийшла за рамки самоствердження поп-зірки. На його думку, Кійоко – чудова письменниця, коли йдеться про створення образів дівчат, які люблять дівчат. “…Тепер вона може з повною силою показати свою письменницьку майстерність у романі для підлітків”, – зазначає видання, нагадуючи, що Гейлі Кійоко пише свої пісні та режисує кліпи.

У книзі Гейлі Кійоко постає справжньою професійкою романтичного роману, але її герої не одномірні. Вони не договорюють, сваряться, роблять жорстокі вчинки, як і справжні люди. І це те, що робить цю книгу яскравою.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією