Гей-пара зіграла гей-пару в різдвяному ромкомі про скарби

Американський кабельний канал Lifetime, який орієнтовано переважно на жіночу аудиторію, змінює напрямок напередодні Різдва.

16 грудня в ефірі каналу відбулась прем’єра гей-ромкому “Скарб на Різдво” (Christmas to Treasure). Реальна пара – актори Тейлор Фрей та Кайл Дін Мессі – вперше у цьому проекті зіграли кохання на екрані.

Останніми роками знято кілька різдвяних квір-фільмів. Але досі ЛГБТ-люди не надто часті гості у святковому кіно. Тим радіше, що стереотипи останнім часом руйнуються досить швидко.

“Скарб на Різдво” розповідає про старих друзів, які возз’єднуються на свята у пошуках скарбів. У міру того, як розгортаються події та оживають світлі дитячі спогади, між персонажами Фрея та Мессі спалахують іскри кохання.

“Це історія кохання. Це класична святкова історія кохання. Що справді приваблює у цьому фільмі, так це те, що ці речі не знаходяться на передньому плані. Це природні стосунки. І це дуже відповідає нашим особистостям, начебто ролі були написані для нас” , – сказав Тейлор Фрей, наводить його слова “Out”.

Видання нагадує, що Тейлор Фрей (Taylor Frey) та Кайл Дін Мессі (Kyle Dean Massey) разом уже понад 10 років. Минулого року у їхній родині трапилося поповнення – чоловіки стали татками прекрасної дівчинки.

“…Батьківство було більш ніж хвилюючою і чудовою подією, ніж хтось із нас очікував, – зізнається Кайл Дін Мессі. – Тейлор – чудовий батько. Мені подобається бути разом з ним батьками. Нам пощастило з найкращою дочкою на світі, о якої ми могли тільки мріяти. Звичайно, ми упереджені, але вона ідеальна в усіх відношеннях.”

А ось і трейлер картини.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією