Флорида посилює заборону “ЛГБТ-пропаганди” та ухвалює три нові закони проти ЛГБТ-людей

Палата представників у Флориді напередодні ухвалила одразу три законопроєкти про обмеження прав ЛГБТ-людей.

Ці законопроєкти, повідомляє “Advocate”, забороняють гендерно-підтверджувальний догляд за дітьми, карають підприємства, що дозволяють неповнолітнім дивитися драг-шоу, і запроваджують відповідальність для трансґендерів, які використовують туалети не у відповідності зі статтю, зазначеною при народженні.

Спонсорами нових заборон виступають республіканці. Вони посилюють відповідальність і розширюють раніше введені обмеження. Так, хоча у Флориді вже діють закони, що забороняють дітям відвідувати стриптиз-клуби, нові поправки обмежують роботу шоу, на якому актори використовують протези грудей або статевих органів.

Сенат Флориди вже ухвалив ідентичну версію законопроєкту. Палата представників у середу схвалила закон за партійною лінією 82 голосами проти 32.

Палата представників також схвалила законопроєкт про вбиральні, який зобов’язує користуватися вбиральнями винятково на підставі статі, зазначеної у свідоцтві про народження.

Також введено заборону на гендерно-підтверджувальний догляд за неповнолітніми. Заборона включає використання таких методів лікування, як блокатори статевого дозрівання, а також хірургічне втручання.

Того ж дня Рада Флориди з освіти схвалила захід, що розширює дію закону “не кажи гей” до закінчення середньої школи.

Як зазначає “Advocate”, дослідження, проведене Лабораторією громадської думки (PORL) в Університеті Північної Флориди, раніше показало, що 49% жителів Флориди виступають проти закону “не кажіть, що гей”, і тільки 40% підтримують його.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією