Езра Міллер визнав проблеми із психічним здоров’ям. Зірка «Флеша» розпочав лікування та вибачився перед фанатами

Езра Міллер (Ezra Miller), відомий за роль Флеша в кінокоміксах DC, все ж таки вибачився за свої скандальні витівки. За останні чотири місяці актор встиг побитися в барі, поранити дівчину, перевезти чужу родину на ферму та вкрасти алкоголь.

Представники Міллера передали заяву Variety. Актор визнав, що страждає на проблеми з психікою, і звернувся за допомогою.

Переживши сильну кризу, я нарешті зрозумів, що страждаю від складних проблем із психічним здоров’ям, тому почав лікування. Хочу вибачитись перед усіма, кого я стривожив і засмутив своєю поведінкою. Я сповнений рішучості зробити все можливе, щоб моє життя знову стало здоровим, безпечним і продуктивним.
– Езра Міллер

Джерела Variety зазначили, що Warner Bros. підтримала рішення Міллера розпочати курс лікування. Раніше інше відоме видання The Hollywood Reporter повідомило, що корпорація дозволить Міллеру просувати фільм “Флеш”, якщо він звернеться за допомогою і дасть інтерв’ю, де пояснить свою поведінку. Warner Bros. також думала повністю скасувати вихід фільму, якщо скандали продовжаться.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією