Ентоні Репп: Народження сина було “світлом наприкінці тунелю”

Актор Ентоні Репп розповів про те неймовірне значення, яке мало для нього та його партнера Кена Ітіфола народження первістка Рая Ларсона.

Ентоні Репп та Кен Ітіфол, нагадує “Out”, 5 грудня 2022 року оголосили про народження сина Рая Ларсона в результаті сурогатного материнства. Це сталося через два місяці після того, як актор програв судову справу проти Кевіна Спейсі за звинуваченням у сексуальних домаганнях.

На тлі всього цього, як сказав 51-річний Ентоні Репп (Anthony Rapp), народження Рая стало справжнім маяком життя для його родини. В інтерв’ю “People” зірка “Зоряного шляху: Дискавері” зізнався, що з роками звик до думки, що нібито батьківство “пройде повз нього”. Зараз же тримісячний Рай так “багато галасує, воркує і белькоче”, що Репп живе кожної нової миті в житті сина.

“Так, залишити в минулому цілий розділ життя, знаючи, що прийде Рай… і сказати, що він був світлом наприкінці тунелю, – це нічого не сказати”, – розмірковує Репп про народження первістка.

Нагадаємо, Репп та Ітіфол почали зустрічатися у січні 2016 року. У листопаді 2019 року чоловіки побралися. У 2021 році вони звернулися до технології сурогатного материнства, що зрештою призвело до появи на світ Рая наприкінці 2022 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією