Елтон Джон і Девід Ферніш дали свідчення на захист Кевіна Спейсі на суді про домагання

Елтон Джон і його чоловік Девід Ферніш постали перед судом у справі Кевіна Спейсі, щоб дати свідчення з боку захисту.

Одна з імовірних жертв Спейсі звинуватила актора в сексуальному нападі на нього в автомобілі, коли вони 2004 року їхали на “Бал білої тіари” – щорічний захід у будинку Джона і Ферніша у Віндзорі.

Подружжя спростувало це, підтвердивши заяву Спейсі, що він відвідував захід тільки 2001 року. Елтон Джон (Elton John), який давав свідчення через відеозв’язок із Монако, сказав, що Спейсі відвідав вечірку лише одного разу на початку 2000-х, що викликало захват серед гостей через його статус володаря Оскара. “Він прилетів приватним літаком і відразу приїхав на бал“, – сказав Джон суду. Після заходу Спейсі ночував у будинку пари і поводився пристойно.

Що стосується ймовірного інциденту, потерпілий визнав, що міг переплутати рік, але він наполягає, що напад мав місце, і він ледь не розбив машину, коли Кевін Спейсі (Kevin Spacey) схопив його за промежину. Часові рамки подій важливо з’ясувати судді, оскільки чоловік каже, що Спейсі нападав на нього кілька разів, при цьому інцидент у машині був останнім.

Спейсі стверджує, що він і обвинувач були друзями і брали участь у деякому взаємному романтичному контакті, але він не мав продовження, оскільки чоловік був гетеросексуалом.

Минулого тижня інша одна з імовірних жертв заявила, що Спейсі зґвалтував його уві сні, нагадує “Advocate”. Суд триває.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією