Еліот Пейдж каже, що “не бачив майбутнього” до свого переходу

Еліот Пейдж заявив, що йому було майже неможливо “побачити майбутнє” для себе до свого переходу.

Актор, який відкрив свою трансгендерність у 2020 році, розповів у подкасті Джея Шетті On Purpose цього тижня про те, наскільки полегшилося його мислення після того, як він відкрився як транс*персона і почав жити у своїй правді.

Еліот Пейдж пояснив, що до камінг-ауту йому було важко виконувати повсякденні справи або насолоджуватися теперішнім моментом, і він часто чіплявся за романтичні інтереси для підтримки.

Зірка “Академії Амбрелла” розповів Шетті:

“Протягом значних періодів мого життя я намагався функціонувати на досить базовому рівні, мені було важко буквально сісти, мені було важко бути продуктивним, мені було важко бути присутнім взагалі.

Я не міг бачити майбутнього, тому що не знав, як довго я зможу так себе почувати”

Тепер, коли він повністю адаптувався, Пейдж каже, що одна з його улюблених речей – це можливість жити повсякденним життям з чистою головою.

“Люди запитують: “Коли ви востаннє відчували гендерну ейфорію?”, а я відповідаю: “Цього ранку, коли я пив каву в тиші і просто міг сидіти і пити каву”.

“Робити те, що в минулому мені подобалося, але якоїсь частини мене там не було. Це може бути просто зустріч з друзями в парку, і я дійсно можу просто бути в парку з ними. Я не думаю про… просто завжди хочеться кудись піти. Як завжди хочеться втекти.

Не те, щоб я раптом став соціальним, як Джонні, але я пройшов шлях від того, що мені було дуже важко було соціалізуватись, до того, щоб відчути себе зануреним у життя, а не намагатися дізнатися, як його прожити”.

В іншому місці подкасту Пейдж описав себе до переходу як “серійного моногаміста”, який чіплявся за романтичні інтереси, щоб відволіктися від того, що відбувалося в його голові.

Однак зараз Пейдж, який підтвердив, що наразі він неодружений, відчуває себе “натхненним від того, що [він] може бути один”.

“Мені дуже подобається спілкуватися з людьми, можливо, розважатися, але зараз я просто перебуваю на самоті. І це дуже нове для мене”.

Пейдж захоплено розповідає, що тепер він відчуває себе краще в усіх аспектах свого життя, від стосунків до акторської кар’єри та повсякденного життя.

“Буквально все в моєму житті тепер краще, – сказав він. “З’явилася можливість просто існувати кожен день на знімальному майданчику і просто бути в своєму тілі”.

Однак Пейдж не забув визнати своє привілейоване становище, адже він має доступ до ресурсів, яких інші транс-люди не мають.

“Ти проходиш через цей перехід на очах у багатьох людей, і люди спекулюють або роблять припущення про твоє життя, які можуть бути неймовірно болючими або принизливими”, – сказав він про те, що він є транс-знаменитістю.

“У той же час, все відносно, і моя позиція, очевидно, пов’язана з такою величезною кількістю привілеїв, як моє життя, не відображає життя більшості транс*людей, які стикаються з непропорційно великою кількістю безробіття, бідності, ув’язнення, насильства і т.д., особливо чорних транс*людей. – Особливо це стосується чорношкірих транс*людей.

“Я б збрехав, якби сказав, що в цьому незвичайному досвіді немає певних елементів, які не мають своїх викликів або складних моментів, і в той же час я завжди повертаюся до того, наскільки мої привілеї та ресурси допомагають і захищають мене”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією