Реальна історія відкритого юнака бісексуала

Команда ГО “Ти не один” продовжує знайомити з героями та героїнями проєкту “Реальні історії”. Це унікальні інтерв’ю непересічних ЛГБТІК+ людей, які живуть поруч з нами.

Сьогоднішній співрозмовник – сімнадцятирічний юнак Олександр, відкритий бісексуал. Автора цього тексту він «підкупив» в хорошому сенсі, своєю відкритістю та поглядами. Я не часто зустрічаю таких людей. Ось його історія:

“Привіт! Мене звати Олександр, мені 17, я – відкритий бісексуал, студент. Про мене знають усі мої друзі, а з родини – мама не знає (ми не проживаємо разом), а батько – так. Також відомо старшому брату з дружиною, вони добре поставились до моєї орієнтації. Переживали, щоб і інші люди навколо мене поставились до цього нормально. Якщо мене людина запитує – я можу вільно їй розповісти. Навчаюся, працюю, у батьків не беру кошти. Живу за свій рахунок.

Батько про мою орієнтацію зрозумів через значки на рюкзаку (веселковий прапор, а також герої аніме – манга та яой, – ред). По друге, у мене були про це розмови. Я нічого не соромився, тому що це – нормально. Я говорив йому: «Мені не важлива стать, орієнтація людини, головне щоб – вона була хороша. Якщо мені сподобається хлопець чи дівчина – і я буду щасливим, то мені буде все рівно на думки оточуючих, чи що про мене подумають близькі люди. Батько, сказав що йому все рівно.

Приблизно у 13-14 років я почав розуміти, що мені подобаються і дівчата, і хлопці. Тоді були певні почуття до однокласниці. В ті роки я зустрічався з дівчатами, а коли став студентом – і з хлопцями. Вперше на стосунки з хлопцями я наважився, під час навчання на 2-му курсі. Я переїхав жити з села у місто. З моїм першим хлопцем наші стосунки тривали пів року. У селі люди пліткували про мене, наче у мене одночасно було 5 хлопців, і тоді, я ще переживав, що у це можуть повірити мої близькі…Я розповів про себе своїй приятельці, а вона розпустила про це по всьому селу… Іноді, коли я приїжджаю додому в село – чую на свою адресу гомофобні жарти.”

Продовження цієї історії читайте у галереї

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією