“Ейфорія”, “Білий лотос” та “Останні з нас” не повернуться до 2025 року

HBO оголосив, що нові сезони цих улюблених серіалів переносяться на 2025 рік на тлі історичних страйків у Голлівуді, сповіщує видання Pride.

Зачекайте ще трохи. Ну, ок, не трохи, а набагато довше!

На прес-заході у минулий четвер HBO показав визнані критиками і улюблені фанатами серіали в яскравому ролику з написом “Виходять у 2025 році” разом з майбутнім серіалом-приквелом “Ласкаво просимо в Деррі”, повідомляє Variety.

Раніше прогнозувалося, що всі ці шоу повернуться у 2024 році, але страйк Гільдії письменників Америки тривав 148 днів, перш ніж Альянс продюсерів кіно і телебачення (AMPTP) погодився на справедливу і рівноправну угоду. Відтоді члени WGA повернулися до роботи, але SAG-AFTRA (профспілка акторів) все ще страйкує, тож зйомки ще не відновилися.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Hero Mode | Max (@heromode)

Обидва страйки отримали широку підтримку акторів, зокрема минулого місяця, коли зірка “Останніх з нас” Белла Ремсі висловилася про страйки на червоній доріжці на церемонії TIME100 Next. “Я думаю, що наступним кроком для індустрії буде рух до кращих угод, зі страйками і всім іншим“, – сказали вони. “Я думаю, що це дійсно важливо, все, що відбувається. Сподіваємося, що до людей ставитимуться краще, це те, що чекає на індустрію далі, а ми продовжуватимемо розповідати дивовижні історії“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією