Единбурзький прайд: Батька визнали “легендою” за те, що він підкинув прапор прайду в рюкзак протестувальників проти ЛГБТК

Батько став вірусним у соціальних мережах за те, що підкинув прапор Прогресивного прайду в рюкзак самотнього анти-ЛГБТК+ протестувальника під час Единбурзького прайду.

У суботу (22 червня) відбулося самопроголошене найдовше святкування різноманітності в Шотландії, марш пройшов через центр міста до будівлі шотландського парламенту в Холіруд.

На цьому радісному заході був лише один одинокий протестувальник проти ЛГБТК+ з плакатом, на якому було написано: “Божий шлях: один чоловік, одна жінка, один шлюб. Ісус – Господь“.

Ден Бретертон, який був на прайді зі своєю донькою та її партнеркою, вирішив додати трохи більше кольору до вбрання протестувальника.

Коли протестувальник проходив повз нього, Бретертон, одягнений у футболку з написом “гордий тато”, взяв свій міні-прапор Прогрес Прайду і поклав його в рюкзак чоловіка, щоб усі бачили – крім самого протестувальника.

Тато стає вірусним у соціальних мережах

На відео видно, як бородатий протестувальник безтурботно йде зі своїм плакатом, поки батько не ховає прапор у рюкзак під радісні вигуки глядачів, а хтось каже: “Молодець, Ден!”.

Камера повертається до його обличчя, він посміхається, дивлячись, як протестувальник продовжує підніматися Королівською милею з прапором, що майорить позаду нього, проти якого він виступає.

У коментарях під відео, яке переглянули понад 10 мільйонів разів, Бретертона хвалять за його швидку реакцію.

“Прекрасний вчинок справжнього батька”, – написала одна людина.

В іншому коментарі міститься заклик зробити його офіційним маршалом параду наступного року, а ще хтось назвав його “татом року”.

Хтось із тих, хто цитував відео, написав: “Моя компанія йде на парад гордості цього року, і моя мама збирається приєднатися до мене! Дякую батькам, які люблять і підтримують своїх дітей!


Ще один репостнув відео, додавши: “Нападаєш на мене з гомофобією? Я просто почеплю на тебе прапор“.


Інші були в захваті від його союзництва, і багато хто називав його “легендою”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар