Джоан Роулінг знову потрапила у скандал

Джоан Роулінг розкритикувала транс-активістку, яка закликає не купувати нову гру, чим викликала нову хвилю хейту у свій бік.

Нещодавно авторка вирішила звернутися до відомої транс-ютуберки Джессі Ерл і обговорити її думки про людей, які купують нову гру по всесвіту Гаррі Поттера, продаж якої безпосередньо приносить матеріальну користь Роулінг.

У суботу Ерл написала в Твіттері: «Я не буду нікого ненавидіти за їхню любов до минулих робіт Джоан або до того, що вони вже є, і в чому вони знаходять втіху. У мене є всі 9 фільмів та 7 книг. Але будь-яка підтримка чогось на кшталт «Спадщини Гоґвортсу» шкідлива».

У тій же гілці Джессі додала: “Будь-яка підтримка поточних проектів франшизи про Гаррі Поттера, поки Джоан Роулінг відповідає за це, шкідлива для транс-людей”.

Пізніше того ж дня Роулінг опублікувала в Твіттері скріншот одного з твітів Ерл про «Спадщину Гоґвортсу», додавши:

«Істинно праведні спалять не лише свої книги та фільми, а й місцеву бібліотеку, все, на чому є сова, чи кут, де стоїть мітла».

Після цього на адресу транс-активістки почали надходити погрози в особисті повідомлення. В офіційній заяві Ерл повторила, що вона в безпеці, і закликала інших членів квір- та транс-спільноти піклуватися один про одного перед ксенофобними людьми.

“Роулінг хоче розділити всіх на своїх і чужих, тому що вона надто сильно загрузла в потоці ненависті, який підставляє транс-людей”, – написала Ерл.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією