Дві міністерки з Німеччини вирішили одружитись

Пара німецьких політикінь Йозефіна Пауль та Катя Маєр оголосили, що одружаться цього року.

Німецькі політикині Йозефіна Пауль та Катя Маєр, які вже кілька років перебувають у стосунках, оголосили про бажання одружитись. За їх словами, весілля відбудеться не раніше вересня 2024 року, після парламентських виборів у Саксонії. Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на німецькі ЗМІ.

Йозефіна Пауль з 2022 року обіймає посаду міністра у справах дітей, молоді, сім’ї, рівності, біженства та інтеграції землі Північний Рейн-Вестфалія, а її партнерка Катя Маєр у 2019 році стала міністеркою демократії та юстиції Саксонії.

Жінки розповідають, що наразі їхнє кохання перебуває на відстані, адже вони повинні працювати у різних землях Німеччини, тому починають свій день через відеозв’язок.

Ми разом п’ємо каву через FaceTime щоранку о 6:30“, — кажуть жінки та додають, що вони підморгують одна одній у Бундестазі.

45-річна Катя Маєр розповіла, що закохалася в колегу у 30-річному віці. До того, раніше обидві жінки мали стосунки з чоловіками. Вперше жінки публічно розповіли про свої стосунки у 2021 році.

Йозефіна Пауль стверджує, що їх бажання узаконити свої стосунки не політичний крок, стосується лише “кохання та взаємне бажання довести це почуття шлюбом”. А 42-річна Катя Маєр запевняє, що “гомосексуальність має бути видно, у тому числі і на вулиці”. За словами міністерки, попри підтримку більшості населення одностатевих шлюбів, у Німеччині досі можна отримати листівки з образами.

Йозефіна Пауль та Катя Маєр тривали час виступали за легалізацію одностатевих шлюбів у Німеччині, поки 1 жовтня 2017 року він не почав діяти.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар