Дуже мене надихають: Делевінь знялася в кампейні спіднього на честь Місяця прайду ЛГБТ

Англійська актриса, співачка, письменниця і модель Кара Делевінь виступила в останній зі своїх іпостасей, попозувавши для бренду Calvin Klein.

Кампейн спідньої білизни, що має назву “This Is Love” (“Це кохання”) присвячений Місяцю прайду та підтримці спільноти LGBTIQA+ (до розширеної абревіатури наразі додають інтерсекс-людей, квір-людей та асексуалів).

“Кохання, на мій погляд, вбирає в себе все про життя: хороше, погане, потворне, прекрасне, грандіозне. Просто плючи та мінуси, я вважаю. Воно дає тобі розуміння самого себе”, – цитує 31-річну Кару People.

Делевінь долучилася до компейну на підтримку LGBTIQA+

“І, на мою думку, чого не було в мене, принаймні, так це того, що сьогоднішні молоді люди значно більшою мірою є тими, ким вони є, і вони не збираються змінюватися ні заради кого, тоді як я завжди відчувала, що мені дуже страшно або що я не бажаю бути тим, ким насправді була. (Зараз) є набагато більше свободи бути тим, ким тобі хочеться, звісно, досі існують труднощі, і багато з чим досі доводиться боротися, але люди в квір-спільноті дуже мене надихають “, – зізнається Делевінь.

Нагадаємо, Кара визначає себе як пансексуалку: вона закохується саме в людину, а не в чоловіка, жінку чи я би ще її потенційний об’єкт симпатії себе не визначав.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар