Дружина переконала Ніка Оффермана зіграти гея в “The Last of Us”

Нік Офферман змусив усіх повірити у кохання втіленням образу гея, який живе після апокаліпсису в третьому епізоді “The Last of Us”, але, як з’ясувалося, він не відразу погодився на цю роль.

У популярному серіалі HBO “The Last of Us”, який засновано на однойменній відеогрі, Нік Офферман зіграв Білла, який вижив після зомбі-апокаліпсису. В епізоді під назвою “Довгий-тривалий час” Білл зустрічає Френка (Мюррей Бартлетт), який потрапив в одну з влаштованих ним пасток. Вони закохуються один в одного, намагаючись вижити.

Критики назвали епізод одним із найкращих за останні роки у серіальному кіно. Нік Офферман, найімовірніше, буде номіновано на премію “Еммі”.

Але шанувальники будуть здивовані, дізнавшись, що він майже відмовився від ролі. Однак завдяки його дружині ми змогли побачити цю чудову акторську роботу.

У шоу “Джиммі Кіммел у прямому ефірі” Офферман розповів, що спочатку він не був упевнений, чи підходить йому ця роль. Його переконала дружина, актриса Меган Маллаллі, найвідоміша за серіалом “Вілл та Грейс” (Will & Grace).

“Коли я отримав сценарій – Крейг Мейзін написав сценарій, серед іншого, він знімав “Чорнобиль” – цей хлопець, здається, знав, що робить, коли надіслав мені цей сценарій, але у мене не було часу в календарі зйомок, щоб погодитися. Але моя неймовірна богиня-дружина прочитала сценарій і сказала: “Збирайся в Калгарі, приятелю. Ти маєш зробити це”.

Офферман також додав, що для нього було великою честю працювати з Мюрреєм Бартлеттом у цьому епізоді. У тому числі тому, що тоді він щойно подивився перший “Білий лотос”. “…У мене було таке почуття, ніби я щойно подивився “У пошуках втраченого ковчега”, і мені сказали:

“Добре, ми хочемо, щоб ви знялися в цьому шоу і вашим партнером буде той самий хлопець у капелюсі та з батогом. …Я був такий вдячний за можливість працювати з ним”, – сказав Офферман, наводить його слова “Out”.

Раніше повідомлялося: гомоненависники по всьому світу об’єдналися, щоб знизити рейтинги третього епізоду серіалу “Одні з нас”, у центрі якого опинилися стосунки Білла та Френка, двох закоханих чоловіків.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією