Драг квіна було заарештовано за те, що виступав у образі Ісуса

Драг-квін на Філіппінах висловився після того, як його було заарештувано за те, що виступав в образі Ісуса Христа.

Вега, справжнє ім’я якого Амадей Фернандо Падженте, вперше був заарештований у жовтні після виконання “Ama Namin”, рок-версії молитви “Отче наш”, у костюмі Христа.

Вони були звільнені через три дні, коли дружні драг артисткі зібрали достатньо грошей, щоб внести заставу.

Виконавця звинуватили за статтею 201 кримінального кодексу країни Південно-Східної Азії, яка забороняє “непристойні або аморальні п’єси, сцени, дії або шоу“, які “ображають будь-яку расу або релігію“.

1 березня Pura Luka Vega звернулися у Twitter/X, щоб повідомити, що було випущено під заставу після повторного арешту через виставу напередодні.

“Мене сьогодні випустили під заставу. Я дізнався про своїх співкамерників, їхні історії та багато іншого, – написав Вега. “Завдяки тому, що відбувається, а також завдяки підтримці і поясненням моїх адвокатів, я тепер відчуваю себе комфортно, використовуючи юридичний жаргон у повсякденному житті”.

Вега додав, що вони вдячні тим, хто “підтримав і захистив”, а також хештегам #DragisArt і #DragIsNotACrime.

Філіппіни – глибоко релігійна країна, де понад 86% населення ідентифікують себе як римо-католики, згідно з даними некомерційної групи “Азійське суспільство” (Asia Society).

Політичні виступи Веги призвели до того, що кілька міст на Філіппінах оголосили їх “небажаними особами”.

Попередні юридичні проблеми почалися, коли в Інтернеті з’явилося відео рок-виступу, що спонукало релігійну групу поскаржитися до прокуратури столиці Маніли.

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар