Допомога, яку ГО «Інсайт» надає зараз ЛГБТ+

ГО «Інсайт» постійно працює над тим, аби надати якомога більше підтримки та допомогти ЛГБТ+ людям під час війни. Для зручності та швидкого доступу зібрали усе в один допис. Нижче наведені усі види допомоги котрі організація надає безоплатно.

📦 АДРЕСНА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Надсилаємо продуктові набори, медикаменти, засоби особистої гігієни, дитячі товари та інші індивідуально необхідні речі (з наявних на складі).
Як отримати допомогу: заповнити коротку форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVOGaDeF3vWfx5v1Qcw7plOO2_rJcBY5sbYu9NIt84YbFwtQ/viewform), після її заповнення ми з вами зв’яжемося.

🏠 ШЕЛТЕРИ

Надаємо тимчасове житло, їжу, потрібні медикаменти та інші необхідні на перший час речі ЛГБТ+ людям та їхнім сім’ям.

📍 Де: ЧЕРНІВЦІ

Як отримати допомогу: написати координаторці https://t.me/oln_ann – вона надасть більш повну інформацію про умови проживання та навність вільних місць у прихистку.

📍 Де: ЛЬВІВ

Як отримати допомогу: написати координаторці https://t.me/tam_ri_ko – вона надасть більш повну інформацію про умови проживання та навність вільних місць у прихистку.

🏳️‍⚧️ ГОРМОНИ ДЛЯ ТРАНС*ЛЮДЕЙ

Якщо ви транс*людина та потребуєте гормональних препаратів для продовження ЗГТ – заповніть цю форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVOGaDeF3vWfx5v1Qcw7plOO2_rJcBY5sbYu9NIt84YbFwtQ/viewform)

🔵 ПСИХОЛОГІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Психологічна служба «Інсайт» надає безкоштовно 5 онлайн-консультацій. Щоб отримати фахову психологічну допомогу заповність форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctFBXMK3J34F2oDW4ofszZiALb3Cwwkn58PLGTQiCPKfS9XQ/viewform)

⚖️ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Якщо маєте юридичне питання (порушення прав, юридична зміни статі, випадки дискримінації, злочини на ґрунті ненависті, фізичні напади, неправомірні дії держслужбовців, представників поліції, медиків тощо.) заповніть цю форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8wzBqifqM_7HtkXh_owDE4Isov1J62tvKQn1TrtYt8Tkq8Q/viewform)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією