Драг-квін вперше стала королевою випускного балу в Індіан

Небінарний старшокласник Крістіан Ернандес став королевою випускного балу, випередивши суперниць.

18-річний Крістіан Ернандес (Cristian Hernandez), небінарний учень середньої школи Джефферсонвілл в Індіані, переміг чотирьох суперниць, завоювавши корону королеви випускного балу. Він прийшов на торжество у сукні з паєтками, боа з пір’я і на підборах.

Згадуючи ту ніч, Ернандес (який використовує займенники вони/він) сказав NBC News:

“Я просто збирався зробити щось справді божевільне на випускний і подумав: чому б не піти у сукні? Я хочу надихати людей на руйнування бар’єрів… Коли я вийшов, всі навколо втратили дар мови».

Але ніхто не був так здивований перемогою, зазначає Advocate, як сам Ернандес, коли прозвучало його ім’я. Момент коронації та дефіле по червоній доріжці було знято на відео. Ернандес поділився кадрами на TikTok. Відео швидко стало вірусним, набравши понад 50 тисяч лайків.

@hotboycristian king… queen… whatever you wanna call it im still that bitch #prom #promking #promqueen #drag #gay #LGBT #mothersday #queen #rupualsdragrace #makeup ♬ original sound – Cristian?

Звичайно ж, люди здебільшого вітають Ернандеса з важливою подією, хоча були й коментарі, які засуджують його. У відповідь Ернандес порадив молодим ЛГБТК+:

“Просто будьте собою, впевненість – це ключ до успіху. Не дозволяйте людям ламати себе”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією