ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» продовжує підтримувати спільноту у регіонах!

У Полтаві союзник організації «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» Максим Мішкін надає цільову допомогу представникам спільноти, які потрапили у скрутне становище через збройну агресію росії.

Допомогу від Макса можуть отримати вимушено переміщені особи з числа ЧСЧ, що наразі перебувають у Полтаві. ГО «Альянс.Глобал» забезпечує ресурсну підтримку цієї ініціативи:

? Продуктові набори
? Гігієнічні набори
? Ліки

У окремих випадках, ми збільшуємо розмір допомоги, якщо представник спільноти знаходиться у місті разом із сім’єю.

Окрім ресурсної допомоги, Максим може проконсультувати у питаннях релокації ?, пошуку прихистку у місті ?, або перенаправити, за потреби, у наші прихистки у містах Київ, Дніпро та Чернівці. Якщо той чи інших прихисток буде заповнено у момент запиту, Максим може допомогти із релокацією у прихисток іншої дружньої організації.

Усі запитання можна адресувати напряму:

?‍♂️Максим Мішкін. Засновник інформаційного проєкту gays-ua.com, клубу гей ведмедів “Ukrainian Bears”*, тематичної крамнички “Znachok v temi”**, монітор злочинів на ґрунті ненависті Центру “Наш світ”, індивідуальний ЛГБТІК активіст та волонтер ГО “Alliance Global”

☎️ Контакти:
Поштаualgbtiq@gmail.com
Інстаграмhttps://instagram.com/lgbtiqua
Хорнетhttps://hrnt.me/puzziko

Нагадаємо, що наразі ГО «Альянс.Глобал» має три прихистки для ЛГБТ+ та їх сімей у містах Київ, Дніпро та Чернівці. Якщо ви, або ваші рідні маєте потребу у прихистку – заповніть анкету за цим посиланням: https://bit.ly/shelter_for_lgbtq_UKRAINE.

* “Ukrainian Bears”:

Фейсбукhttps://www.facebook.com/Ukrainianbears/
Телеграмhttps://t.me/vedmednyk
Інстаграмhttps://www.instagram.com/vedmednyk

** “Значок в темі”:

Фейсбукhttps://www.facebook.com/znachokvtemi/
Інстаграмhttps://instagram.com/znachok_vtemi
Телеграмhttps://t.me/znachokvtemi

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією