Дорослі геї та лесбійки частіше мають повну зайнятість, ніж гетеросексуали, свідчать цифри

Дорослі геї та лесбійки мають більше шансів бути зайнятими повний робочий день, ніж гетеросексуали, свідчать нові дані Управління національної статистики (ONS) Великої Британії.


Минулого тижня (25 вересня) ONS опублікувало свій останній звіт про різноманітність на ринку праці. Дані звіту про перепис населення 2021 року показали, що 64% дорослих лесбійок, геїв і бісексуалів мають повну зайнятість порівняно з 58% дорослих гетеросексуалів.

Серед самих лише геїв і лесбійок цей показник становив трохи більше 70%.

Ці дані є одним з небагатьох проблисків надії, які свідчать про те, що інклюзія та представництво поступово покращуються на сучасному робочому місці, оскільки решта даних звіту вказує на те, що представники більшості груп меншин мають менше шансів бути зайнятими повний робочий день порівняно з представниками більшості населення.

На день перепису населення (21 березня 2021 року) у Великій Британії працювало 27,8 мільйона дорослих у віці 16 років і старше.

Незважаючи на те, що дорослих жінок у Великій Британії більше, ніж дорослих чоловіків, лише 53% жінок працюють порівняно з 61% чоловіків. У звіті також зазначається, що цей гендерний розрив зростає у віці від 30 до 70 років.

У звіті зазначається, що збільшення гендерного розриву “частково пояснюється” тим, що жінки залишають ринок праці після народження дітей, а також вищим рівнем неоплачуваної зайнятості жінок, які доглядають за дітьми.

Дорослі з інвалідністю мають значно менше шансів бути працевлаштованими, ніж дорослі без інвалідності: рівень зайнятості серед них становить 27% порівняно з 65%.

Ступінь тяжкості інвалідності також відіграє певну роль: ті, хто повідомляє про “значні обмеження” у повсякденній діяльності, мають нижчий рівень зайнятості, ніж дорослі з інвалідністю, які повідомляють про “незначні обмеження”.

Навіть дорослі без інвалідності, які не мають обмежень за станом здоров’я, мають дещо менші шанси бути працевлаштованими, ніж ті, хто не має жодних обмежень за станом здоров’я.

Звіт також показав, що 48% дорослих мусульман в Англії та Уельсі мають роботу – менша частка, ніж серед інших етнічних груп. Автори звіту пояснюють це молодшим середнім віком мусульманського населення, а також економічною неактивністю через обов’язки по догляду за хворими. Мусульманські жінки мають найнижчий рівень зайнятості серед будь-якої релігійної групи у Великобританії.

Час роботодавцям “активізуватися” і “зробити правильний крок

Сучасні працівники надають більшого значення D&I на робочому місці, ніж їхні попередники: окреме опитування, проведене YouGov, показало, що 66% британських працівників заявили, що прийняття та залучення працівників за будь-яким походженням є важливим для них під час пошуку роботи.

Окреме дослідження, проведене рекрутинговою агенцією Aspire, показало, що бізнес-культура (включно з такими політиками, як D&I) стає все більш важливою для кандидатів. Вона була визнана більш важливою, ніж баланс між роботою та особистим життям і модель корпоративної соціальної відповідальності бізнесу.

Коментуючи звіт ONS, Террі Пейн, глобальний керуючий директор Asprie, сказав: “Компанії визнають важливість диверсифікації та інтеграції, і багато з них роблять кроки до справжнього розмаїття: “Хоча компанії визнають, наскільки важливим є D&I, і багато з них роблять кроки до справжнього різноманіття, останні дані ONS показують, що попереду ще багато роботи.

“Стать, інвалідність, раса, сексуальна орієнтація, релігія чи батьківство не повинні стримувати людей від працевлаштування; кожен може щось запропонувати. Немає жодної причини, чому бізнес не може допомогти збільшити участь на ринку праці цих недостатньо представлених груп”.

Пейн додала: “Настав час для всіх роботодавців зробити правильний вибір і активізувати свій підхід”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією