Додон: “Молдова виживе як держава”, якщо відкине ЛГБТ і повернеться до росії

Ігор Додон, проросійський політик із Молдови, екс-президент цієї країни у 2016-2020 роках, звинуватив Захід у “насадженні чужих цінностей” – “ЛГБТ-парадів і так далі”.

“Ми бачимо, що європейці підтримують усі чинні нинішньою владою Молдови беззаконня. Більше того, Захід насаджує нам чужі цінності – ЛГБТ-паради і так далі. Вони руйнують молдавську мову і нашу ідентичність, вже почали наїзд на нашу церкву…” – заявив 48-річний Додон.

Додон вважає, що Молдова виживе як держава, якщо тільки перейде під крило росії, від якої отримає “доступ до дешевих енергоресурсів та ринків збуту своєї продукції“.

Додон вважає, що проблема саме у “цінностях”. “Схід мені ближчий, тому що коли ми товаришували зі Сходом, ці цінності у нас ніхто не обмежував“, – зазначив він.

Додон відомий послідовною гомофобною риторикою. Так, 2015 року він йшов на вибори, обіцяючи, що заборона “гомопропаганди” стане першим кроком соціалістів після його перемоги. Але гомофобна риторика (щоб переобратися на другий термін, Додон залякував молдаван “маршами геїв”) не допомогла йому перемогти знову 2020 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією