DJ Andy RX, новий “Містер Ведмідь Німеччина 2024” про свій титул та німецьку ведмежу сцену

Bear Pride Cologne проходив з 22 по 26 листопада. Окрім бранчів, заходів у пабах, походів до сауни та екскурсій, двома головними подіями стали вечірка “Pipe” у Bogen та вечірка Bears & Beards у Club Volta, на якій було обрано “Містера Ведмідь Німеччина 2024”.

Організований клубом “Кельнські ведмеді”, Bear Pride Cologne став найбільшою ведмежою подією в Німеччині. “Клуб “Кельнські ведмеді” існує з 1984 року, і ми також є найстарішим існуючим ведмежим клубом у світі. Наступного року ми святкуватимемо 40-річчя”, – сказав Лука Кастільйоне, співорганізатор Bear Pride Cologne та конкурсу “Містер Ведмідь Європа”. Він також зазначив, що зараз подія приваблює від 2000 до 2500 відвідувачів щороку з усього світу і продовжує зростати. Він також зазначив, що кельнські ведмеді мають ключові партнерські відносини не лише з іншими німецькими ведмежими клубами, але й з бельгійськими, люксембурзькими, голландськими та шведськими ведмежими групами з усієї Європи.

Правління Bartmänner Cologne, організатори Bear Pride Cologne та Німецький комітет “Містер Ведмідь Європа”. (Зліва направо) Франк Кастільйоне (президент), Лука Кастільйоне (зв’язки з громадськістю), Майк Конрат (маркетинг), Джанні Вітале (графічний дизайн)

Відповідаючи на запитання, що потрібно для того, щоб бути обраним Містером Ведмідь Німеччини, Лука відповів: “Потрібні соціальні навички, а також інтерес до активної громадської діяльності. Виборці помітять ці якості, тому що вони хочуть мати Містера Ведмедя, який може бути рупором і представником ведмежої спільноти за межами Німеччини”. Це складне завдання для будь-кого, але Енді RX, новий Містер Ведмідь Німеччини, безумовно, впорався з ним, як ви побачите в нашій дискусії нижче.

DJ Andy RX, Mr. Bear Germany 2024

Джон: Можете розповісти нам трохи про себе? Як вас звати, звідки ви родом і де зараз живете?

Енді: Мене звуть Енді RX, я народився в Штутгарті і виріс там. Я працюю медіа-дизайнером у видавництві, яке видає спеціалізовані журнали. Мої захоплення – музика, собаки, подорожі та спортзал. Зараз я живу між Штутгартом і Мюнхеном.

Джон: Що привабило вас у ведмежій спільноті? Що вам у ній подобається?

Енді: Ще в підлітковому віці мені подобалися чоловіки з бородою або вусами. Актор Том Селлек (“Магнум ПІ”) – гарний приклад ідеального чоловіка для мене. Я виріс у спільноті ведмедів, тому що у мене самого є борода, і я вважаю, що борода дуже приваблива. Для мене борода означає мужність і випромінює певний спокій. Мені завжди подобалося і було комфортно в цій спільноті бороданів.

Для мене найкраще в ведмежій сцені є те, що не обов’язково бути ідеальним, можна мати надмірну вагу, мало волосся на голові, бути худим чи товстим, і кожен все одно може знайти свій улюблений тип чоловіка.

Джон: Чи можете ви описати німецьку ведмежу спільноту для наших читачів?

Енді: Найбільші ведмежі групи знаходяться в Кельні, Гамбурзі, Штутгарті, Лейпцигу та Берліні. Кожен регіон має свій шарм і особливий характер. Їхні заходи відомі та відвідувані міжнародною аудиторією. Всі ведмежі групи в Німеччині дуже добре пов’язані між собою і допомагають одна одній у проведенні заходів. Дозвольте познайомити вас з деякими з цих ключових ведмежих груп та подій у Німеччині.

“Бартменнер” у Кельні організовує “Ведмежий прайд Кельн” та вибори Містера Ведмедя Німеччини у листопаді. Квитки на цей захід розкуповуються дуже швидко, а готель слід бронювати заздалегідь. (Більше інформації: https://bearpride.cologne/) Також у різних місцях Кельна проходять бранчі, вечірки, такі як “Pipe”, і різноманітні вечірки після роботи в неробочий час, приурочені до цієї події.

Традиційно на третьому тижні січня “Північні ведмеді” з Гамбурга організовують Baerenpaadiie XXL на гамбурзькому ринку Марктхалле. Квитки на подію також розкуповуються дуже швидко. (Більше інформації: https://nordbaeren-hamburg.de)

Ведмежі спільноти Штутгарта та Лейпцига трохи менші за інші, але це не повинно бути недоліком. На цих заходах ви маєте більше шансів познайомитися з усіма і швидше знайти ведмедя своєї мрії. У травні Штутгартські ведмеді проводять захід “Ведмежа зустріч”. Основні моменти включають спільні походи, архітектурний тур по Штутгарту, сауну, плавання і, звичайно ж, вечірку в суботу ввечері зі мною в ролі DJ Andy RX & DJ CRIZ. (Більше інформації: https://www.stuttgarter-baeren.de/start.html )

Потім, у жовтні, відбувається Ведмежий вікенд у Лейпцигу, який пропонує атмосферу любові та місто з великою кількістю культурних подій для ведмедів, щоб вони могли насолоджуватися один з одним. (Більше інформації: https://www.leipzig-baeren.de/ )

Протягом року проводяться також різні менші заходи, де ведмеді зустрічаються, щоб сходити в кіно, пообідати, поплавати або зібратися разом на вечір сауни. Ніхто не повинен бути самотнім. Всіх вітають з розпростертими обіймами!

Джон: Дякую тобі за це, Енді! Ти справді посол німецької ведмежої спільноти. Це дуже багато чудової інформації! Я бачу, що вони обрали правильну людину, щоб стати Містером Ведмідь Німеччини, говорячи про це, яким був ваш досвід під час конкурсу?

Енді: Спочатку я вагався, чи висувати свою кандидатуру, адже я вже є успішним діджеєм на ведмежій сцені і добре відомий у спільноті. Я ніколи не вважав себе великим переможцем і не думав, що у мене взагалі є шанси. Зі стартовим номером 6 я був останнім кандидатом у лінійці. Звісно, мене вважали фаворитом, але чому судді віддадуть голос “фавориту”, а не новачку?

Коли я познайомився зі своїми конкурентами, я був упевнений, що один з них отримає титул. Я нічого не підозрював, коли був на сцені. Нагорода за дружбу була вручена, потім нагорода журі, потім віце-містер Ведмідь… а потім настав час для Mr. Bär 2024… і моє ім’я було проголошено! Тепер я в центрі уваги і більше не в Канзасі! ХаХа!

Джон: Цілком заслужено! Той факт, що ви знайшли час, щоб познайомити нас з усіма основними німецькими ведмежими групами та подіями, багато говорить про ваш характер і гордість, яку ви відчуваєте за німецьких ведмедів. Це поведінка справжнього володаря титулу. Які ще завдання пов’язані з вашим титулом?

Енді: Моє завдання – гідно представляти всіх ведмедів Німеччини та привертати увагу до таких важливих тем, як фізичне та психічне здоров’я. У кожного з моїх конкурентів на звання “Містер Ведмідь Німеччина 2024” були свої цілі та проблеми, за які вони боролися, і які я також хотів би включити в свій рік в якості Містера Ведмедя.

Джон: Бачиш, що я маю на увазі? Ти природжений! Які заходи ви відвідаєте цього року?

Енді: У мене є запрошення на гамбурзьку “Беренпартію” та до Відня на вибори Містера Ведмедя Австрії. Я також буду присутній на різних демонстраціях, присвячених Дню вулиці Крістофера в Німеччині, Бельгії та Нідерландах.

Джон: Чудово! На вашу думку, які важливі питання, що потребують вирішення у ведмежій спільноті?

Енді: Психічне та фізичне здоров’я. Освіта про хвороби, що передаються статевим шляхом, і зменшення сорому за звернення до лікаря. Переваги та недоліки PrEP Наявність та знання свого статусу. Булінг на робочому місці. Насильство щодо ЛГБТІА+ спільноти.

Джон: Всі важливі питання. І наостанок, розкажи про свою роботу діджеєм. Як довго ви цим займаєтесь?

Енді: Я починав як діджей у своїй спальні, де завжди практикувався і пробував щось нове, поки не отримав можливість грати в клубі. У 2017 році я виграв конкурс діджеїв у Кельні, і моїм призом став перший великий виступ перед натовпом ведмедів. Після цього про мене дізналися інші організатори, і я грав у великих містах по всій Німеччині. Найбільшого успіху я досяг у Греції на Bearly Athens, де мені дозволили дебютувати на легендарній вечірці Underwear Party, і з тих пір мене регулярно запрошують до Афін. Цього року мене запросили зіграти в Празі, я був на Тайвані з невеликим концертом, а наприкінці року я буду діджеєм на вечірці Honeypot у Берліні.

Джон: Чудово! Щасти тобі з цим. Дуже дякую, що приєднався до мене, Енді. Розважайся протягом року в якості Містера Ведмедя Німеччини!

Енді: Дякую!


Джон Ернандес

Джон Ернандес – головний редактор журналу Bear World. Окрім ведмежої культури, він спеціалізується на написанні розважальних статей з особливим акцентом на фільмах жахів та жанрових фільмах. Мешкає в Нью-Йорку з чоловіком.

Джерело


Публічні сторінки клубу “Ukrainian Bears”:

Instagram – https://www.instagram.com/ukrainian_bears
Facebook – https://www.facebook.com/Ukrainianbears/
Telegram – https://t.me/vedmednyk
Тік-Ток – https://www.tiktok.com/@vedmednyk

Розваги та знайомства:

Instagram “Bears of Ukraine” – https://instagram.com/bears.ukraine
Facebook – https://www.facebook.com/groups/BearsUA/
Telegram – https://t.me/joinchat/G4LtF0KdvNOtMVuUQeuNFw 
Telegram 18+ – https://t.me/+UT–kFgAN2i8sRg4

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією