Diesel та Tom of Finland повертаються з третьою колаборацією Pride

Багатогранна колаборація, приурочена до 40-річчя фонду еротичного мистецтва, включає в себе випуск капсульної колекції з 24 предметів і серію глобальних заходів.

Піднімаючи тост за Місяць гордості, бренд Diesel Гленна Мартенса возз’єднався з Фондом Tom of Finland, щоб створити виразну капсульну колекцію вже третій рік поспіль. Колаборація, приурочена до 40-річчя Фонду, є багатогранним проектом, що складається з капсули готового одягу та серії глобальних заходів.

Капсульна колекція, що підтримує таланти ЛГБТК+, прикрашена роботами Стюарта Сендфорда, Сюзанни Шиффлетт, Tank, the Hun, Valentine, Хеннінга фон Берга та Тома з Фінляндії. Їхні роботи з’являються на всіх 24 виробах – серед яких куртки далекобійників, сорочки на ґудзиках, графічні футболки, джинсові штани та спортивні ремені – у вигляді принтів та клаптикового шиття. Прикметно, що кожен силует має оздоблення полотняною стрічкою з цитатами художника.

Раніше цього місяця, святкування прайд дуету офіційно розпочалося на щорічному фестивалі мистецтва та культури Тома з Фінляндії в берлінському Галле-ам-Бергайн, за яким послідувала програма на нью-йоркському Файр-Айленді. Святкування продовжиться під час Гельсінського прайду, відкриття виставки Diesel у Токіо та вечірки в будинку Тома в Лос-Анджелесі пізніше цього року.

Третя щорічна Прайд колекція Diesel x Tom of Finland вже доступна для покупки онлайн та в магазинах Diesel. Ціни варіюються від 50 до 550 доларів США.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар