Деніел Редкліфф пояснив свою незгоду із заявами Роулінг про представників ЛГБТ

Актор Деніел Редкліфф у розмові з виданням IndieWire пояснив, чому виступив проти письменниці Джоан Роулінг, коли та накликала на себе гнів ЛГБТ-спільноти через образливі коментарі на їхню адресу.

Свою позицію з цього питання Редкліфф пояснив тим, що зустрічав багатьох шанувальників Гаррі Поттера, які зараховували себе до ЛГБТ-спільноти і яких засмутили висловлювання Роулінг. Актор хотів підтримати людей і показати, що не всі у франшизі дотримуються тієї ж думки, що й творчиня Гаррі Поттера.

«Причина, через яку мені необхідно було висловитися, полягала в тому, що після закінчення „Поттера“ я зустрів багато представників квір-спільноти, а також молодих людей, які серйозно ототожнювали себе з Поттером. Побачивши їхній біль того дня, я хотів, щоб ці люди знали: не всі у франшизі думають те саме. Це було важливе. Я працював з Trevor Project [організація, яка займається запобіганням самогубствам у ЛГБТ-спільноті – ред.] понад 10 років. Тому я не зміг би подивитись на себе в дзеркало, якби не висловився. Але не мені гадати, що діється в чужій голові», – повідомив Редкліфф.

У 2020 році актор опублікував відкритий лист на сайті Trevor Project, де висловився про необхідність підтримувати представників ЛГБТ-спільноти, оскільки вони часто стають жертвами дискримінації. Нещодавно актор Рейф Файнс, який виконав роль Волан-де-Морта у фільмах «Гаррі Поттер», підтримав Джоан Роулінг, заявивши, що думка письменниці не робить із неї «ультраправого фашиста».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією