Даррен Гейз, колишній вокаліст “Savage Garden”, розлучився з чоловіком після 17 років шлюбу

50-річний Даррен Гейз (Darren Hayes) повідомив у соцмережах, що його 17-річний шлюб із 52-річним британським художником Річардом Калленом (Richard Cullen) підійшов до фіналу.

Гейз висловився в тому сенсі, що у чоловіків була пара важких років, перш ніж вони зрозуміли, що віддалилися одне від одного. Чоловіки розлучилися на початку року.

“Я відкрита книга, коли йдеться про мою музику і тексти, але я дуже закрита людина, коли справа стосується мого будинку і сімейного життя. Незважаючи на прагнення зберегти священні й дорогі моменти мого життя тільки для себе, я відчув необхідність бути чесним із тими, хто завжди переживав про мій внутрішній світ і про те, що відбувалося в моєму особистому житті…” – написав Даррен Гейс. “Після 17 років шлюбу з найкращою людиною, яку я коли-небудь зустрічав, ми з Річардом вирішили прийняти той факт, що наш союз згас”, – продовжив він.

Далі Даррен Гейз відповів на “некрасиві запитання”:

“Не було ні скандалів, ні зрад, ні винних, ні третіх осіб. Це просто життя. Ми обожнюємо одне одного і завжди любитимемо”, – наголосив він, назвавши шлюб “найбільшою співпрацею”. “Ніхто і ніколи не зможе забрати те, чого ми досягли разом. Ми, як і раніше, найкращі друзі…”

“Savage Garden”, нагадує “Queerty”, прославилися своїм дебютним альбомом 1996 року. Група розпалася 2001 року.

Даррен Гейз здійснив камінг-аут у 2005 році. Приблизно тоді ж був укладений його шлюб із Річардом Калленом.

Після того, як “Savage Garden” розпалися, Даррен Гейз почав різною мірою успішну сольну кар’єру. Восени 2022 року відбувся реліз нового студійного альбому Гейза – “Homosexual”. Він став першим у дискографії музиканта, записаним ним повністю самостійно (і вокал, і всі інструменти). Критики сприйняли альбом дуже тепло.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією