Citigroup збільшила квоту на осіб ЛГБТ у своєму штаті

План щодо збільшення до 2025 року частки представників ЛГБТ-спільноти серед своїх співробітників оприлюднила американська Citigroup 20 вересня в офіційній заяві компанії.

Заява про нові цілі компанії «в галузі різноманітності» опублікована від імені генерального директора Citigroup Джейн Фрейзер. Озвучені цілі стосуються посад від помічника віце-президента до керуючого директора.

Згідно з оновленою політикою компанії, квота на ці посади для представників ЛГБТ-спільноти збільшена з 2,1% до 3,5%. Також планується довести частку жінок із нинішніх 40,6% до 43,5%.

Citigroup є транснаціональною компанією та її цілі в галузі різноманітності мають характерні риси для різних країн та регіонів світу. Так, у Північній Америці Citigroup має намір збільшити частку чорношкірих серед зазначених співробітників з 8,1% до 11,5%, у США планується збільшити частку іспаномовних та латиноамериканців з 13,7% до 16%.

Окремо позначені квоти, які поширюються на будь-яких нових співробітників, залучених із різних навчальних закладів. Серед них планується набирати до 2025 року щонайменше 50% жінок та 3,5% представників ЛГБТ.

Нагадаємо, Citigroup входить до чотирьох найбільших банківських установ Сполучених Штатів. За даними на 2020 рік у компанії по всьому світу працюють 210 тис. співробітників.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією