У Херсоні окупанти лякали школярів “зміною статі”

Заступник голови окупаційної адміністрації Херсонської області «у справах сім’ї, молоді та спорту» Кирило Стремоусов виступив перед місцевими школярами, розповівши, як «режим нацистів» у Києві хоче зробити «з хлопчиків дівчаток» та навчити їх користуватися презервативами.

«Будьте людьми, — сказав Стремоусов, — а не перетворюйтесь на худобу, де вам потім розкажуть, хто ви — хлопчики чи дівчатка. (…) Колись, буваючи в одній із шкіл Голої Пристані, я бачив американських місіонерів, які навчали тринадцятирічних дітей користуватися презервативами. Де з хлопчиків, які зрілі, роблять дівчаток. Чули, мабуть, так? А з дівчаток роблять хлопчиків. Скажіть, чи не гидко це? (чути жвавий гул у залі, вигуки «ні»). Не гидко це, так?»

Примітна реакція залу, де багато школярів закривали обличчя, чи приховуючи сміх, чи не бажаючи бути учасниками «виховного» заходу.

Навчити підлітка-старшокласника надягати презерватив — що може бути страшнішим з погляду “чиновника”? У той час, як росія залишається одним із світових лідерів за кількістю абортів за незапланованої вагітності.

У трансфобних промовах Стремоусова не варто шукати логіку, адже саме німецькі нацисти виступали ревнителями тих гендерних «стандартів», які так дорогі херсонському чиновнику, а не робили «з хлопчиків дівчаток».

Більше того, під час масової ексгумації тіл у місті Ізюм (Харківській області), де були таємно поховані жертви російської окупації, експерти виявили тіло зі слідами тортур — пов’язаними руками та відрізаною мошонкою. Наприкінці липня світ облетіли кадри, на яких російський каратель відрізає мошонку українському полоненому.

На тлі звірств окупаційних військ на території України пропагандистські «жахи» про перетворення хлопчиків на дівчаток, приписані «київському режиму», виглядають особливо цинічно.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією