Чоловіки-геї відтворюють фотографію 23 річної давнини, доводячи, що квір-любов може вистояти

Двадцять три роки тому двоє чоловіків зустрілися на місці, яке вони відвідали цього року вже як чоловіки, і зробили ще одну фотографію на честь свого кохання.

Джим МакКенрік і Рік Санчес ще не знали, що фотографія, яку вони зробили на вулицях Нового Орлеана під час Південного декадансу, стане початком довгих стосунків, в яких вони разом виростять доньку і одружаться.

Цього року пара відтворила ту саму фотографію як нагадування про те, що квір-любов може тривати.

Пост МакКенріка про цю фотографію у групі Facebook для відвідувачів Southern Decadence став вірусним, з сотнями лайків і позитивних коментарів, які відзначали довговічність їхніх стосунків.

Отже, мій чоловік Рік і я зустрілися в Нола на Південному декадансі на Бурбон-стріт 23 роки тому, в п’ятницю, 1 вересня 2000 року (ліворуч), – йдеться в дописі Джима МакКенріка. “Ось наша фотографія (праворуч) на тому самому місці, де ми зустрілися 23 роки тому, зроблена на Southern Decadence 2023. Це були дивовижні 23 роки. Ми все ще разом і йдемо вперед. Люблю тебе, і за ще 23 роки разом“.

Щороку у вихідні на День праці в Новому Орлеані проходить щорічний фестиваль “Південний декаданс”, який приваблює тисячі людей до міста на екстравагантний час розпусти, що об’єднує численних туристів, союзників та ЛГБТК+ спільноту.

Під час подорожі з Нового Орлеана додому в Південну Кароліну з зупинкою в Джорджії в кемпінгу ЛГБТК+ Oz Campground біля Мейкона на своєму автофургоні, 59-річний МакКенрік пояснив важливість цієї фотографії в інтерв’ю для The Advocate.

МакКенрік приїхав до міста з Атланти, а Санчес з Чарльстона, і через спільного друга пара зустрілася перед бурлеск-шопом на Бурбон-стріт у п’ятницю, 1 вересня 2000 року.

У той час це був бурлескний магазин, і я виходив з нього, а Рік був на вулиці, і ми випадково наштовхнулися один на одного, – розповідає МакКенрік. “Ми познайомилися там, а потім провели вихідні, знайомлячись і проводячи час разом“.

Коли вихідні закінчилися, (Маккенрік сказав, що вони одружилися в травні 2017 року після того, як шлюбна рівність стала законною в країни), вони не обмінялися контактною інформацією, тому що на той момент у них не було мобільних телефонів і вони не шукали довгострокових стосунків.

Тож ми просто поїхали, чудово провели час, насолодилися вихідними і вранці в понеділок виїхали з міста, щоб повернутися до двох різних міст“, – пояснив МакКенрік.

Він розповів, що приблизно за 100 миль від Нового Орлеана на міждержавній автомагістралі 10 МакКенрік і 57-річний Санчес зіткнулися на шосе, що змусило їх зупинитися на наступному з’їзді.

Там ми обмінялися контактною інформацією, – розповів МакКенрік. “Тому що я їхав до Атланти, і виявилося, що він зупинявся в Атланті по дорозі до Чарльстона, тому він запитав, чи не хочу я зустрітися, можливо, пообідати або зробити щось, так що ми буквально обмінялися інформацією на заправці на узбіччі шосе“.

За словами МакКенріка, з того часу вони підтримували зв’язок і розпочали стосунки.

Він їздив туди і назад з Чарльстона до Атланти“, – сказав МакКенрік.

Оскільки у Санчеса та його другої дружини була маленька донька Міранда, з якою він мав спільну опіку, він залишився жити там і бачився з МакКенрік по черзі на вихідних.

Так ми жили, поки Міранді не виповнилося п’ять років“, – пояснив МакКенрік, зазначивши, що на цьому етапі Санчес відчував себе комфортно, знайомлячи Міранду і МакКенріка. “Ми деякий час зустрічалися на відстані“.

Незабаром МакКенрік переїхав до Чарльстона, де вони живуть з 2005 року. Зараз сім’я має там будинок на своїй ділянці площею 13 акрів.

Міранда, якій зараз 29 років, живе в Денвері, з гордістю розповідає МакКенрік.

Щоб відсвяткувати свою 20-ту річницю у 2020 році, пара планувала поїздку до Південного Декадансу, але пандемія COVID-19 скасувала цю подію на два роки, а побоювання щодо віспи у 2022 році відклали їхню подорож.

“Тож це перший шанс відсвяткувати нашу 20-ту річницю цього року, – сказав він. “Ми нарешті повернулися у 2023 році”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією