Бріттні Грінер зіграє ще один сезон за “Фенікс Мерк’юрі”

Центрова “Фенікса Мерк’юрі” Бріттні Грінер, яка 10 місяців провела у в’язниці на росії за звинуваченням у контрабанді наркотиків і була обмінена на торговця зброєю Віктора Бута, повторно підписала контракт із баскетбольним клубом.


Бріттні Грінер (Brittney Griner) повертається до “Фенікс Мерк’юрі” (Phoenix Mercury), повідомляє “Advocate” з посиланням на баскетбольний сайт Her Hoops Stats.

32-річна Бріттні Ґрінер підписала з клубом однорічний контракт. Минулого тижня її ім’я з’явилося в офіційному списку команди.

Ще в грудні Бріттні Грінер повідомила в соцмережах, що має намір знову зіграти за “Фенікс Мерк’юрі” після того, як її піддали тому, що влада США називала “неправомірним ув’язненням у російській колонії суворого режиму“.

Завдяки Бріттні Грінер клуб “Меркьюрі” вийшов у фінал WNBA у 2021 році.

Зірку WNBA Бріттні Грінер, одну з ЛГБТ-піонерок у великому спорті, затримали в Шереметьєво в лютому 2022 року після того, як у її багажі було виявлено картриджі для вейпів з гашишною олією. Влітку Гринер було засуджено російським судом за “контрабанду” наркотиків і засуджено до дев’яти років колонії суворого режиму.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією