“Брати Італії” мають заплатити компенсацію гей-парі за незаконне використання їхнього фото

Суд зобов’язав ультраправу партію “Брати Італії” прем’єрки Джорджії Мелоні сплатити компенсацію гей-парі з Канади, чиє фото з новонародженою дитиною вона використала в політичній рекламі проти сурогатного материнства.

Про це пише “Європейська правда” з посиланням на BBC.

Пара Бі Джей Бароуна та Френкі Нельсона у 2014 році всиновили Майло – хлопчика, народженого сурогатною матір’ю. Їхнє фото під час першого знайомства з малюком свого часу стало вірусним.

Але у 2016 році світлину використали “Брати Італії” у своїй політичній рекламі. “Він більше ніколи не скаже “мама”. Права, які потрібно захищати, – це права дитини“, – йшлось у відредагованій картинці.

Барроун і Нельсон за допомогою італійської правозахисної організації Gay Lex подали до суду й перемогли. “Братів Італії” зобов’язали сплатити парі з Канади по 10 тисяч євро компенсації за незаконне та образливе використання фото.

“Це маленька перемога для нас, але це величезна перемога для ЛГБТ-спільноти в Італії та за її межами. Для нас наше фото під час народження (Майло. – Ред.) уособлює все те, що ми обстоюємо: сім’ю, прийняття і безумовну любов”, – розповіла пара в інтерв’ю BBC.

“Брати Італії” вже заявили про незгоду з рішенням суду та його оскарження.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією