Білий дім відновив захист прав ЛГБТК+ на охорону здоров’я

“Безліч американців тепер можуть знайти розраду в тому, що їм не можуть відмовити в медичній допомозі, якої вони потребують, лише через те, ким вони є або кого вони люблять”.

Президент Байден поспішно намагається забезпечити голоси геїв.

У п’ятницю його адміністрація оголосила про нові правила, які розширюють захист від дискримінації для ЛГБТК+ американців, які шукають безпечну медичну допомогу. Цей крок відновлює федеральний захист часів Обами, який був скасований адміністрацією Трампа у 2020 році.

Правила, запропоновані Міністерством охорони здоров’я та соціальних служб, забороняють усім постачальникам медичних послуг та страховикам, які отримують федеральне фінансування, дискримінувати за ознакою статі або сексуальної орієнтації.

“Сьогоднішнє правило є величезним кроком вперед для цієї країни на шляху до більш справедливої та інклюзивної системи охорони здоров’я, і означає, що американці по всій країні тепер мають чіткий спосіб реалізувати свої права на захист від дискримінації, коли вони звертаються до лікаря, спілкуються зі своїм медичним планом або беруть участь у програмах охорони здоров’я, що проводяться Міністерством охорони здоров’я”, – заявив у п’ятницю міністр охорони здоров’я Ксав’єр Бекерра у своїй заяві.

Релігійні винятки залишаться збереженими згідно з цим правилом. Він також “не вимагає і не зобов’язує надавати будь-яку конкретну медичну послугу“.

Розділ 1557 забороняє дискримінацію на певних заборонених підставах і не втручається в індивідуальне клінічне судження про відповідний курс лікування пацієнта“, – йдеться в постанові.

Це рішення виконує частину обіцянки Байдена відновити захист громадянських прав гей-спільноти під час його правління.

Це рішення було прийнято в той час, коли питання гендерно-підтверджуючого догляду за трансгендерними американцями залишається заплутаним у консервативних політичних суперечках. Ця тема стала легкою мішенню для республіканців, які прагнуть залякати виборців, зробивши з вразливих молодих квір-людей легку мішень.

За останні роки понад 20 штатів повністю заборонили або принаймні обмежили гендерно-підтверджуючий догляд за неповнолітніми. Навіть це нове правило, швидше за все, зіткнеться з юридичними проблемами, згідно з повідомленням New York Times.

Правозахисні та ЛГБТК+ групи привітали рішення Байдена розширити захист від дискримінації для ЛГБТК+ американців, які шукають безпечну медичну допомогу.

Незліченна кількість американців тепер можуть знайти розраду, знаючи, що їм не можуть відмовити в медичній допомозі, якої вони потребують, тільки тому, хто вони є або кого вони люблять“, – сказала президентка Кампанії з прав людини Келлі Робінсон в інтерв’ю CNN.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар