Прайд-місяць у Києві. Що буде?

1 червня у світі стартує прайд-місяць. Для багатьох країн цей місяць є справжнім святом рівності, поваги та кохання.

В Україні прайд – це майданчик для боротьби за права людини, а в умовах великої війни – це можливість надати Україні видимості у світі та залучити додаткову допомогу для тих, хто боронить нашу незалежність.

Усі детальні анонси вже незабаром, а зараз трохи спойлерів 🌈

Спеціально до прайд-місяця КиївПрайд оголосить великий збір, щоб підтримати наших військових та організації, які їм допомагають. Ми віримо у силу та єдність нашої спільноти і впевнені, що разом ми швидко закриємо збір!

9 червня у Києві КиївПрайд проведуть благодійний фестиваль з лекціями, воркшопами, майстернями, арт-програмою і багатьма іншими цікавими активностями!

16 червня у Києві відбудеться Марш Рівності. Де? У якому форматі? Чи безпечно це під час великої війни? КиївПрайд продумали усі ризики та виклики, тож Марш точно відбудеться. Ми зробимо все, щоб він проходив у максимально безпечних умовах. А детальніше вже у наступних анонсах 🙌

Якщо ви хочете підтримати КиївПрайд у проведенні збору, фестивалю та Маршу Рівності, будь ласка, долучайтеся до волонтерства! Посилання  – https://docs.google.com/forms/d/1-ISQH9GeJqG1l6ply8sZTxL7aHV58npvGnr-tjf1xAg/viewform

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар