Безумовна любов Джеймі Лі Кертіс до своєї трансгендерної доньки є ідеальним прикладом того, як треба виховувати дітей.

Джеймі Лі Кертіс є яскравим прикладом того, як любов і підтримка батьків – незалежно від того, відомі вони чи ні – можуть мати величезне значення для транс-людей.

Безумовна любов і підтримка з боку близьких можуть мати вирішальне значення для ЛГБТК+ людей, які примиряються зі своєю сексуальністю або гендерною ідентичністю.

Для відеоредакторки і YouTube-блогерки Рубі Ґест (Ruby Guest) така підтримка була надана її матір’ю, акторкою Джеймі Лі Кертіс (Jamie Lee Curtis). З моменту публічного камінг-ауту Ґест, Кертіс виступає на захист своєї доньки та прав трансгендерів у більш широкому сенсі, використовуючи свою неймовірну платформу, щоб вимагати поваги до себе.

У п’ятницю (28 липня) акторка заявила, що “бути батьком – це означає любити”, підкресливши, що вона готова “боротися і захищати” “право на існування” своєї доньки перед будь-ким, хто стверджує, що воно не існує.

Кертіс також підкреслила важливість навчання і вміння слухати, визнавши, що вона “не знає всього”. За її словами, це важливі життєві уроки, які їй довелося засвоїти, враховуючи “дійсно складний час” для транс-спільноти в США, оскільки “жахлива політична риторика” залишається повсюдно поширеною.

Не секрет, що транс, небінарні та гендерно неконформні люди – діти та дорослі – зазнають нападів у всіх штатах, а законодавці мають намір обмежити гендерно-підтверджуюче медичне обслуговування та їхню можливість користуватися туалетами, які відповідають їхній ідентичності. Насильство проти спільноти також поширене.

Бачити, як батьки так гордо і твердо стоять поруч з донькою в ці неспокійні часи, – це дуже освіжає.

Рубі Ґест (ліворуч) з Джеймі Лі Кертіс (праворуч). (Гетті)

Як сказала зірка “Все і всюди, все і одразу” у дописі до Дня видимості транс*персон, “материнська любов не знає осуду”. Принаймні, багато хто на це сподівається.

У тому ж дописі Кертіс категорично заявила, що вона “повністю солідарна зі своїми дітьми, коли вони рухаються вперед у Всесвіті як і їхні справжні “я””.

Інші відомі батьки показали, як любов до транс-дитини може трансформувати її.

Шер, звісно, сама є іконою ЛГБТК+, а ще вона – горда мама актора Чеза Боно.

Співачка зізналася, що спочатку не дуже добре сприйняла перехід свого сина, але їхні стосунки стали “казковими” після того, як вона доклала зусиль, щоб зрозуміти його досвід.

Габріель Юніон і Дуейн Вейд пишаються своїми дітьми, в тому числі донькою Заєю. З тих пір, як у 2020 році вона відкрила світові свою транс-ідентичність, подружжя постійно демонструє свою любов і підтримку Заї.

Подружжя заявило, що вони підходять до своєї роботи в якості транс-союзників не як “активісти чи лідери”, а як “батьки, які люблять своїх дітей і зроблять все можливе, щоб їх бачили, щоб вони були в безпеці і щоб вони були в безпеці”.

У 2018 році зірка серіалу “Секс у великому місті” Синтія Ніксон розповіла про те, що її син Семюель – транс*персона, у милому пості в Instagram, присвяченому його закінченню Чиказького університету. Розмірковуючи про момент камінг-ауту свого сина, вона сказала, що дуже важливо, щоб батьки і люди “прислухалися до того, що люди розповідають про себе”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Cynthia Nixon (@cynthiaenixon)

Шарліз Терон підтримувала гендерні дослідження своєї доньки з раннього віку і ще в 2019 році сказала Daily Mail, що “не їй вирішувати”, куди приведе подорож її дітей.

Натомість вона тут, щоб “радіти за них, любити їх і переконатися, що у них є все необхідне для того, щоб стати тими, ким вони хочуть бути”.

У 2022 році зірка “Клубу “Сніданок” Еллі Шіді сказала, що вона “багато чому навчилася” з подорожі своєї трансгендерної дитини, і хотіла б дати Бекетту “простір для маневру” в його подорожі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією