Банк в Англії закрив рахунок англіканському священнику за критику ЛГБТ

За словами священника, він написав кілька абзаців проти “нав’язування транс-ідеології дітям”, після чого банк закрив йому рахунок.

Банк Yorkshire Building Society закрив фінансовий рахунок англіканському священнику за його критику ЛГБТ, повідомляє Daily Mail.

Банк закрив рахунок о. Річарду Фотергіллу за те, що він відповів на лист банку, який містив, на думку священника, «нав’язування гендерної ідеології».

Фотергілл, який заснував євангельську мережу Filling Station в інтернеті, 18 червня написав листа у відповідь на щомісячний електронний лист від сайту YBS із проханням залишити відгук про «місяць гордості».

За його словами, він написав кілька абзаців, у яких виступив проти того, щоб “трансгендерну ідеологію” нав’язували дітям.

Упродовж чотирьох днів після цього він отримав відповідь від керівництва банку Yorkshire Building Society, у якій йшлося, що його ощадний рахунок в інтернеті закрито.

«Я навіть не знав, що в наших стосунках є проблема. Вони фінансовий дім – вони не займаються соціальною інженерією. Я гадаю, що вони повинні зосередити свої зусилля на управлінні грошима, а не на просуванні ідеології ЛГБТ», – сказав священник.

Він також назвав вчинок керівництва банку «знущанням» і зазначив, що не хотів би, щоб це сталося ще з кимось.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією