Астралійський футболіст Джош Кавалло оголосив про заручини після пропозиції на полі

Австралійський футболіст Джош Кавалло, який у 2021 році став єдиним на той час відомим у світі гравцем вищої ліги відкритим геєм, заручився зі своїм партнером Лейтоном Морреллом після того, як зробив йому пропозицію на полі домашнього стадіону “Аделаїда Юнайтед”.

Кавалло потрапив у міжнародні заголовки три роки тому, коли публічно оголосив про свій камінґ-аут, заявивши, що “готовий говорити про щось особисте, про що мені, нарешті, комфортно говорити в моєму житті”.

У четвер Кавалло подякував своєму клубу А-Ліги за підтримку з моменту його камінґ-ауту і подальшу адвокацію прав ЛГБТК+, а також за допомогу в організації заходу на їхньому домашньому стадіоні “Куперс Стедіум”.

“Ваша нескінченна підтримка так багато значить для мене, – сказав Кавалло про “Юнайтед” у своєму пості в Instagram, оголошуючи про заручини.

“Ви забезпечили мені безпечний простір у футболі, про який я навіть уві сні не міг мріяти, і заохотили мене жити справжнім життям кожен день.

“Мені здалося правильним розділити цей особливий момент на полі, де все почалося”.

Nренер “Юнайтед”, Карл Веарт сказав: “У Джоша були важкі часи, тому приємно бачити, що у нього з’явилося трохи радості в житті, особливо зараз, коли він отримав довготривалу травму.

“Ми завжди бажаємо йому найкращого, і приємно бачити, що він щасливий.

“Для мене як для тренера дуже важливо, щоб усі мої гравці отримували задоволення від футболу. Це річ номер один. Джош, з тих пір, як він прийшов сюди, дійсно насолоджувався футболом, що дозволило йому бути самим собою”.

З моменту камінг-ауту Кавалло був відвертим захисником ЛГБТК+ спільноти, але також став мішенню гомофобних образ.

“Я не збираюся вдавати, що не бачив і не чув гомофобних образ на грі вчора ввечері”, – написав Кавалло в Instagram після інциденту під час матчу А-ліги у 2022 році.

“Немає слів, щоб описати, наскільки я був розчарований. Як суспільство, це показує, що ми все ще стикаємося з цими проблемами у 2022 році. Це не повинно бути прийнятним, і ми повинні робити більше, щоб притягнути цих людей до відповідальності.

“Ненависть ніколи не переможе. Я ніколи не буду вибачатися за те, що живу своєю правдою, а з недавніх пір і за те, ким я є поза футболом”.

Команда-суперник, “Мельбурн Вікторі”, та австралійські професійні ліги засудили зловживання і запропонували підтримку Кавалло.

Минулого тижня А-ліга відсвяткувала свій “тур гордості”, а Кавалло був у центрі кампанії “Аделаїда Юнайтед”.

Кавалло вже не єдиний відкритий футболіст топ-футболу після того, як Джейк Деніелс з “Блекпула” зробив камінґ-аут у 2022 році, а футболіст збірної Чехії Якуб Янкто оголосив про свою гомосексуальність у лютому 2023 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар