Англійська шахова федерація все одно дозволить трансґендерним гравцям змагатися, незважаючи на міжнародну заборону

Ми не виключаємо транс-жінок, і ця позиція не зміниться, незважаючи на нову політику ФІДЕ

Здається, що кожного тижня ми відкриваємо новини, щоб побачити ще один вид спорту, який забороняє участь у змаганнях транс*спортсменів. Минулого тижня світ був шокований новиною про те, що Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) заборонила трансґендерним жінкам брати участь у жіночих шахових турнірах.

Однак Англійська шахова федерація (ECF) не погодилася з цим. У своєму повідомленні в Твіттері ECF написала:

“Позиція Англійської шахової федерації (ECF) чітка. Ми не виключаємо транс-жінок, і ця позиція не зміниться, незважаючи на нову політику ФІДЕ. Транс*жінки працювали від імені ECF і брали участь у заходах ECF, так само як і транс*жінки в різних інших шахових федераціях”.

“ECF зазначає, що аналогічну позицію зайняли Німецька шахова федерація (DSB), Французька шахова федерація (FFE) і Федерація шахів США (USCF), – продовжили вони.

“Нові правила ФІДЕ несумісні з англійським законодавством, особливо в частині розкриття персональних даних. Ми не бачимо сенсу у дворічному призупиненні права на участь у змаганнях лише для жінок, яке ми вважаємо дискримінаційним”.

Вони завершили свою заяву словами про те, що “ECF підтверджує своє зобов’язання бути інклюзивною організацією, відкритою для всіх“.

ФІДЕ заявила, що транс*гравці зможуть змагатися у “відкритій секції”. У новій політиці ФІДЕ також зазначено, що для транс*чоловіків, будь-які титули, які вони отримали в жіночих категоріях, будуть анульовані.

По всьому світу шахісти засудили дії ФІДЕ, які ставлять транс*шахістів перед неможливою дилемою: або вони змушені повернутися до гендеру, визначеному при народженні, або припинити грати в шахи.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією