Алан Каммінг повернув орден “токсичної” Британської імперії

Шотландсько-американський актор, виконавець, письменник та ЛГБТ-активіст Алан Каммінг розповів, що повернув Орден Британської Імперії, щоб звернути увагу на її “токсичність”.

Повідомлення про повернення нагороди, отриманої у 2009 році, Алан Каммінг (Alan Cumming) опублікував у соцмережі. Так він відсвяткував своє 58-річчя.

Орденом Офіцера Британської імперії відзначається внесок у мистецтво та науку, нагадує “Out”. Каммінг наголосив, що він “неймовірно вдячний за те, що отримав орден до дня народження королеви у 2009 році”. Тим більше, що нагороду було вручено не лише за досягнення в акторській майстерності, а й за участь у русі за рівні права для ЛГБТ-людей. Беручи орден, Каммінг вважав, що це допоможе просування рівності шлюбу у США.

Але смерть королеви та подальша дискусія про монархію, а також про те, як Британська імперія наживалася за рахунок корінних народів по всьому світу, допомогли Каммінгу ухвалити рішення про повернення нагороди.

Каммінг зазначив, що часи та закони змінилися: у США тріумфує шлюбна рівноправність, і велика користь, яку нагорода принесла справі ЛГБТ у 2009 році, тепер менш сильна, ніж його “побоювання, пов’язані з токсичністю імперії”.

“Отже, я повернув свою нагороду, пояснив свої причини і ще раз висловив величезну подяку за те, що я отримав її… Тепер я знову став старим добрим Аланом Каммінгом. З днем народження мене!” – Закінчив своє повідомлення актор.

Раніше повідомлялося: Том Дейлі був удостоєний Ордену Британської Імперії за досягнення у спорті та ЛГБТ-активізмі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією