Актор “Хоббіта” Лі Пейс підтвердив, що одружується з Метью Фоулі

Актор Лі Пейс (“Хоббіт”, “Вартові галактики”) вважає за краще тримати своє особисте життя в секреті і навіть розкритикував журнал W Magazine за “нав’язливі” питання про його романтичне життя.

Моє особисте життя важливе для мене, тому я його й захищаю. Коли у мене беруть інтерв’ю, я зосереджений на своїй роботі, і ні на чому іншому“, – прокоментував пізніше актор.

Єдине, що було відомо про особисте життя Лі, це те, що з 2017 року він у відносинах з Метью Фолі, віце-президентом модного бренду Thom Browne. І незважаючи на те, що Лі рідко говорить про свої стосунки, нещодавно актор офіційно підтвердив, що зв’язав себе шлюбом з Метью.

“Шлюб мені описували як нескінченну ночівлю з твоїм найкращим другом. На наш досвід, це абсолютно вірно. Якщо ви знайшли людину, поряд з якою ви можете бути дивним, тримаєтеся міцніше”, – говорить Лі.

І якщо це було недостатньо мило для вас, то Лі Пейс вже планує свою майбутню родину, додаючи: “Я б дуже хотів мати дітей. Я думаю, що немає нічого кращого, ніж діти, які бігають довкола“.

Пейс розповів, як спільний друг познайомив кілька років тому: “Я сказав своєму другові Ніку: “Ти знаєш багато людей, які б підійшли для мене?” І, на щастя, це спрацювало“.

Невідомо, коли Метью та Лі одружилися, але факт залишається фактом, красивіших хлопців в одному шлюбі просто не знайти!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією