Адель ввічливо відхиляє пропозицію квір-шанувальниці одружитися з нею: “Я гетеросексуальна, кохана”.

Якщо вам потрібні ще якісь докази того, що Адель – наймиліша людина на планеті, подивіться цей кліп з її останнього шоу в Лас-Вегасі.

Співачка з піснею “Rolling In The Deep” підтримувала зв’язок зі своїми шанувальниками протягом усього концерту в Лас-Вегасі, а в суботу ввечері (16 вересня), коли одна з фанаток попросла її руки і серця, ситуація набула досить інтимного характеру.

Вигукнувши Адель з ревучого натовпу, одна з глядачок зробила пропозицію володарці Греммі, на що Адель відповіла:

 “Ти не можеш одружитися зі мною, я натуралка, кохана. І мій чоловік сьогодні тут”.

Гаразд, так невимушено ви оголосили про те, що зв’язали себе узами шлюбу, Адель!

Коли фанатка запитала: “Можеш спробувати?” Адель жартома відповіла їй: “Ні, я не хочу пробувати. Я з Річем, ти божевільна, залиш мене в спокої!”

Адель перебуває у романтичних стосунках зі спортивним агентом Річем Полом з липня 2021 року, а на початку цього року її помітили з величезною діамантовою каблучкою на пальці.

Що ж, схоже, зіркова пара таємно сказала “Так” в якийсь момент за останні кілька місяців, тому що тепер співачка “Easy On Me” говорить про свого “чоловіка” на публіці.

Звісно, це викликало запитання у шокованих шанувальників.

“ЧОЛОВІК?!?!?!?!”, – запитав один з них. “Ні, стоп. МАМА ЗАМІЖНЯ?!”

“Секундочку, Адель заміжня?” – здивувався другий.

А третій прокоментував: “Вибачте, пані, ви що?”

Ані Адель, ані представники Річа Пола не відповіли на запити журналістів про коментарі, тож нам усім залишається гадати про найдрібніші подробиці передбачуваного дня весілля Адель.

Адель вже не вперше уникає чуток про свої стосунки з Полом.

У лютому 2022 року, коли її помітили з великою діамантовою каблучкою на пальці під час виступу на шоу Грема Нортона, співачку запитали, чи не вийшла вона знову заміж.

Адель просто відповіла: “Якби я була заміжня, то хіба я б комусь розповіла, чи була я заміжня, чи ні?”.

Вперше співачка була одружена з Саймоном Конеккі, з яким має спільного сина Анджело. Пара була разом з 2011 року, але в 2019 році Адель подала на розлучення з Конеккі.

Але зараз співачка знову закохана, і навіть має на думці дітей.

На одному зі своїх концертів у Лас-Вегасі минулого місяця Адель зізналася вагітній фанатці, що дуже хоче “скоро знову стати мамою”.

Вона додала: “Я навіть написала список. Тож кожного разу, коли я бачу ім’я, яке мені подобається, я записую його в свій телефон”.

Тож, якщо ви теж планували зробити пропозицію Адель найближчим часом, краще зачекати і вберегти себе від розбитого серця.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією