Аддіс-Абеба проти ЛГБТ+: влада Ефіопії розгорнула кампанію упередженості та насильства

Органи правопорядку Ефіопії націлили свою увагу на місця, які часто відвідують представники ЛГБТ+ спільноти, особливо в столиці країни Аддіс-Абебі, намагаючись викорінити так звану “гомосексуальну активність”.

Туристичне бюро Аддіс-Абеби опублікувало заяву на своїй офіційній сторінці в одній із соцмереж. У ній ідеться, що влада має намір привернути увагу поліції до готелів і ресторанів, які надають послуги ЛГБТ+ людям.

Наступного дня поліція Аддіс-Абеби поширила заяву, що підтримує розпорядження Міністерства туризму. Поліція закликала повідомляти владу про підприємства, які допускають “гомосексуальну активність”.

Крім того, як пише Reuters, поліція Аддіс-Абеби розповіла, що вже почала розслідування проти “закладів, у яких відбуваються гомосексуальні акти”. Влада обшукала один гостьовий будинок, а також інші місця, на які встигла донести громадськість.

“Чи може бути хоч якесь співчуття до тих, хто здійснює цей огидний акт, що засуджується як людиною, так і Богом?..” – запитує міська влада в соцмережах, пише Reuters.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією