79% американських робітників кажуть, що анти-ЛГБТК+ закони впливають на місце, куди вони переїжджають: звіт

Законодавство проти ЛГБТК+ – це не лише бич для прав людини, воно також може вплинути на американську економіку, оскільки відлякує потенційних працівників.

Згідно з новим звітом Out & Equal, некомерційної організації, що займається питаннями рівності квір-людей на робочому місці, 94% опитаних американських працівників – як ЛГБТК+, так і не-ЛГБТК+ – заявили, що вважають, що ситуація з рівністю ЛГБТК+ погіршилася за минулий рік. Крім того, 45% респондентів заявили, що відчувають себе менш безпечно в державі, де вони проживають, через законодавство, спрямоване проти квір-спільноти.

“За останні два десятиліття ЛГБТК+ рух досяг значних успіхів у забезпеченні рівності, інклюзії та приналежності майже у всіх аспектах суспільства та культури, – зазначила у своїй заяві генеральна директорка групи Ерін Урітус. “Сьогодні цей прогрес піддається всеохоплюючій критиці”.

У 2023 році в США було представлено понад 550 законопроектів, спрямованих проти ЛГБТК+, і 80 з них були прийняті як закон. Менш ніж за три місяці 2024 року було представлено 479 анти-ЛГБТК+ законопроектів, багато з яких прямо забороняють навчальну програму для ЛГБТК+ в державних школах або життєво важливу гендерно-підтверджуючу допомогу для молодих людей, згідно з даними Американського союзу громадянських свобод.

Через анти-ЛГБТК+ законодавство в законодавчих органах штатів 31% респондентів заявили, що вони розглядали можливість переїзду через те, що відчувають себе в меншій безпеці. Переважна більшість 4 з 5 (79%) сказали, що закони проти ЛГБТК+ вплинуть на те, чи вирішать вони переїжджати на нову роботу або посаду в новому штаті.

“Ці законопроекти мають руйнівний вплив на ЛГБТК+ людей, їхні сім’ї, робочі місця та спільноти. Ми знаходимося на переломному етапі, – сказав Урітус. “Саме тому зараз, як ніколи раніше, ЛГБТК+ спільнота потребує дій у поєднанні зі справжнім альянсом. Коли і де державна політика не спрацьовує, бізнес та його лідери мають, можуть і повинні стати творцями змін”.

Хоча 40% опитаних заявили, що не відчувають себе повністю комфортно, обговорюючи вплив анти-ЛГБТК+ законодавства зі своїми керівниками, є кілька кроків, які, на думку більшості респондентів, їхні керівники могли б зробити, щоб вони відчували підтримку на робочому місці.

Ці кроки включають пропозицію гнучкого/віддаленого режиму роботи (56%), участь в адвокації державної політики (55%), надання ресурсів для переїзду за рахунок роботодавця (52%), підтримку подорожей за межі штату та пільг (50%), а також організацію спеціальних програм допомоги для працівників, які борються з очікуваними та відчутними наслідками змін у законодавстві (42%).

“Коли законодавці завалюють законодавчі органи анти-ЛГБТК+ законопроектами, вони не просто завдають шкоди ЛГБТК+ людям та їхнім сім’ям, вони створюють перешкоди для розвитку бізнесу”, – сказала директорка з програм та партнерств Out & Equal Діна Фідас. “Це дослідження демонструє, що державна політика, спрямована на обмеження фундаментальних прав ЛГБТК+ спільноти, також обмежує здатність бізнесу залучати та утримувати таланти, легко переміщати працівників та загалом бути гнучким на ринку”.

“Інклюзія та приналежність – це стовпи, які є як моральними імперативами, так і розумною бізнес-практикою”, – сказала вона.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар