50-річна принцеса Норвегії висловилася про бісексуальність свого 47-річного нареченого – темношкірого шамана

50-річна принцеса Норвегії Марта Луїза спокійно ставиться до бісексуальності свого 47-річного нареченого, темношкірого американського шамана Дурека Верретта. Про це вона заявила в подкасті у прямому ефірі, відповідаючи на запитання норвезького журналіста, повідомило 24 червня німецьке видання Bunte.

Принцеса Норвегії зізналася, що її наречений не приховує своєї бісексуальності, а сама вона ставиться до цього як до належного, наголосивши, що “так воно і є”.

Марта Луїза зазначила, що бісексуальність її чоловіка є, зокрема, виявом свободи, а ті, хто критикує їхню пару, у такий спосіб демонструють свою обмеженість.

Контекст:

Марта Луїза посідає четверте місце в лінії спадкування норвезького престолу після брата і двох племінників.

2017 року принцеса розлучилася зі своїм першим чоловіком, письменником Арі Беном після 15 років сімейного життя. У шлюбі в пари народилося троє дочок. За два роки після розлучення він наклав на себе руки.

Того самого року Марта Луїза почала зустрічатися з Верреттом. 50-річна принцеса старша за свого обранця на три роки. 7 червня 2022 пара повідомила про заручини.

На сайті Верретта зазначено, що він проводить спіритичні сеанси і є духівником американської актриси Гвінет Пелтроу.

Після заручин із принцесою Верретт в інтерв’ю People заявив, що є першим сучасним темношкірим чоловіком, який стане чоловіком представниці європейської королівської родини. За словами шамана, це створить прецедент для його народу. Він також зазначив, що “в Африці завжди були королі та королеви, але, на жаль, їх не визнавали у світі так, як вони на те заслуговують”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією