10-річна трансгендерна модель стала наймолодшою моделлю на Тижні моди в Нью-Йорку

10-річна трансгендерна модель Ноелла Макмахер стала наймолодшою зіркою на Тижні моди у Нью-Йорку. Вперше вона почала соціальний перехід у віці 4 років і тепер сподівається змінити світ, надихаючи інших трансгендерних людей прийняти те, ким вони є насправді.

Макмахер пройшлася подіумом у Нью-Йорку для Мела Аткінсона, дизайнера Trans Clothing Company. Батьки юної зірки неймовірно пишаються дочкою, пише Mirror.

“Приємно, що я вже надихаю трансгендерних дітей бути собою”, – заявила модель.

“Ноелла дійсно ніколи не нервує і не лякається. Вона крихітний професіонал! Вона була така схвильована виходом на подіум, схвильована, побачивши всіх людей і камери. Вона точно знає, як працювати з натовпом. Ми так пишаємося Ноеллою за те, що вона стала першою трансгендерною дитиною на Тижні моди в Нью-Йорку, ми в захваті від її впевненості та рішучості”, – зізналася мати МакМахер.

Жінка додала, що дочка вже отримує безліч повідомлень від інших дітей-трансгендерів, які просять у неї поради та підтримки. Її описують як дуже відверту та чудову захисницю транс-дітей.

“Ноелла показує світові, що транссексуали прекрасні. Здорово, що вона може забезпечити трансгендерність у глобальному масштабі”, – додала мати.

Раніше модель описували як проблемного малюка, тому що вона відмовлялася носити одяг, в який її намагалися вдягнути батьки. Але все змінилося, коли у чотири роки майбутня зірка пішла на терапію та сказала, що вона дівчинка.

При цьому батьки вважають, що дитина занадто мала, щоб почати медичний перехід, але тим часом підтримують її в соціальному переході та досліджують її особистість. За їхніми словами, було дуже важко, коли дитину засмучувало те, що її сприймали як хлопчика. Навіть у віці двох років МакМахер говорила, що вона не маленький хлопчик і відмовлялася носити хлопчачий одяг. Вже тоді модель ненавиділа все чоловіче.

Потім мати відвела її в гендерну клініку, і після цього вона розцвіла, тому що нарешті змогла бути собою.

У віці семи років Ноелла почала працювати моделлю на подіумах та офіційно змінила ім’я. Кар’єра зірки стрімко зростає, її графік розписано до листопада 2022 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією