10-річна трансгендерна модель стала наймолодшою моделлю на Тижні моди в Нью-Йорку

10-річна трансгендерна модель Ноелла Макмахер стала наймолодшою зіркою на Тижні моди у Нью-Йорку. Вперше вона почала соціальний перехід у віці 4 років і тепер сподівається змінити світ, надихаючи інших трансгендерних людей прийняти те, ким вони є насправді.

Макмахер пройшлася подіумом у Нью-Йорку для Мела Аткінсона, дизайнера Trans Clothing Company. Батьки юної зірки неймовірно пишаються дочкою, пише Mirror.

“Приємно, що я вже надихаю трансгендерних дітей бути собою”, – заявила модель.

“Ноелла дійсно ніколи не нервує і не лякається. Вона крихітний професіонал! Вона була така схвильована виходом на подіум, схвильована, побачивши всіх людей і камери. Вона точно знає, як працювати з натовпом. Ми так пишаємося Ноеллою за те, що вона стала першою трансгендерною дитиною на Тижні моди в Нью-Йорку, ми в захваті від її впевненості та рішучості”, – зізналася мати МакМахер.

Жінка додала, що дочка вже отримує безліч повідомлень від інших дітей-трансгендерів, які просять у неї поради та підтримки. Її описують як дуже відверту та чудову захисницю транс-дітей.

“Ноелла показує світові, що транссексуали прекрасні. Здорово, що вона може забезпечити трансгендерність у глобальному масштабі”, – додала мати.

Раніше модель описували як проблемного малюка, тому що вона відмовлялася носити одяг, в який її намагалися вдягнути батьки. Але все змінилося, коли у чотири роки майбутня зірка пішла на терапію та сказала, що вона дівчинка.

При цьому батьки вважають, що дитина занадто мала, щоб почати медичний перехід, але тим часом підтримують її в соціальному переході та досліджують її особистість. За їхніми словами, було дуже важко, коли дитину засмучувало те, що її сприймали як хлопчика. Навіть у віці двох років МакМахер говорила, що вона не маленький хлопчик і відмовлялася носити хлопчачий одяг. Вже тоді модель ненавиділа все чоловіче.

Потім мати відвела її в гендерну клініку, і після цього вона розцвіла, тому що нарешті змогла бути собою.

У віці семи років Ноелла почала працювати моделлю на подіумах та офіційно змінила ім’я. Кар’єра зірки стрімко зростає, її графік розписано до листопада 2022 року.

Джерело

Поділись публікацією
Залишити коментарій