Ґей-співробітник Сенату США втратив роботу після того, як його звинуватили в сексі в залі засідань

Співробітник Конгресу США, ґей, був звільнений після того, як його звинуватили в тому, що він з’явився на відео, на якому нібито двоє чоловіків займаються сексом в залі засідань Сенату.

На відеозаписі, який отримав і опублікував у п’ятницю (15 грудня) правий часопис Daily Caller, двоє невідомих чоловіків займаються сексом у залі засідань Сенату США, де зазвичай сидять законодавці під час офіційних зустрічей.

Daily Caller стверджував, що відверті кадри були “поширені в приватній групі для геїв-політиків”.

Після цієї історії поліція Капітолію США заявила, що вони знають про цю справу і розслідують її.

Хто такий нібито “співробітник-ґей Сенату” Ейдан Мейз-Черопскі?

Пізніше консервативні ЗМІ стверджували, що одним з чоловіків на відеозаписі був Ейдан Мейз-Черопскі, який працював помічником сенатора від штату Меріленд Бена Кардіна.

Офіс Кардіна оголосив у суботу (16 грудня), що вони розпрощались з Мейз-Черопскі.

“Ейдан Мейз-Черопскі більше не працює в Сенаті США”, – йдеться в заяві офісу демократа від штату Меріленд, опублікованій на сайті Politico.

“Ми не будемо більше коментувати це кадрове питання”.

У п’ятничному дописі в LinkedIn Мейс-Черопскі не звернувся безпосередньо до відео, але сказав, що переживає “важкі часи”, стверджуючи, що на нього “напали за те, що він [він любить] переслідувати політичний порядок денний”.

“Хоча деякі з моїх дій у минулому були непродуманими, я люблю свою роботу і ніколи не став би зневажати своє робоче місце”, – написав він.

“Будь-які спроби охарактеризувати мої дії інакше є сфабрикованими, і я буду вивчати, які правові можливості доступні мені в цих питаннях”.

Згідно з даними LinkedIn, Мезе-Черопскі працює на Кардіна з 2021 року на різних посадах, включаючи помічника персоналу, помічника законодавця з питань зовнішньої політики і, нарешті, помічника законодавця.

У 2018 році він також стажувався у покійної сенаторки Діани Файнштейн.

Перед тим, як оголосити про звільнення ґей-співробітника Сената, офіс Кардіна визнав, що бачив повідомлення ЗМІ про секс-відео. Однак офіс не захотів надавати подальших коментарів, оскільки це “особиста справа, яка перебуває на стадії розгляду”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар