Звіт про роботу ВГО “Гей-альянс Україна” з моменту повномасштабного вторгнення

Напередодні було рівно пів року з моменту повномасштабного вторгнення. Вже шість місяців росія руйнує наші домівки та життя. Шість місяців ми живемо під звуки сирен та роботи ППО. Шість місяців ми боремося за свою незалежність.

За ці пів року ВГО “Гей-альянс Україна” зробила для представників та представниць ЛГБТ-ком’юніті чимало:

✅ відправили близько 700 продуктових наборів в 60+ населених пунктів України (перші продуктові набори та ліки ми віддали вже на початку березня);
✅ надали безпечний тимчасовий простір майже 100 людям (з 25 лютого наш офіс в Києві був реорганізований в транзитний центр, а пізніше завдяки донатам з’явилося окреме приміщення);
✅ надали понад 1000 консультацій з різних питань.

Ми взяли участь у шести європейських прайдах, де кожну хвилину нагадували: росія — ворог, ми потребуємо допомоги, як фінансової, так і будь-якої іншої. За допомогою західних партнерів ми змогли відкрити курсі профосвіти для ЛГБТ-людей.

А паралельно з цим в Києві, Одесі та Вінниці працювали наші ком’юніті-центри, в яких ми проводили освітянські заходи та зустрічі для підтримки спільноти. Ми вважаємо, що в умовах війни такі заходи вкрай потрібні. Це дозволяє не потонути у жахіттях війни.

Вся наша діяльність спрямована на те, аби підвищувати рівень життя ЛГБТ-спільнот в Україні. Так, перед нами, як і перед всіма українцями, за ці шість місяців постало чимало нових викликів та складних задач. Але ми справляємося. І завдяки вашій допомозі теж. І ми віримо, що вже зовсім скоро ми будемо вільні від російської навали.

Все буде Україна.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією