Зустріч між представниками українських ЛГБТК організацій та керівництвом Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нац. поліції

19 квітня з ініціативи та за підтримки офісу Ради Європи в Україні відбулася зустріч між представниками українських ЛГБТК організацій та керівництвом Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції.

Про це у соцмережах сповіщує Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ”.

Це була радше неформальна зустріч, де всі учасники говорили максимально чесно та відверто про проблеми, з якими стикаються ЛГБТК люди при спілкуванні з поліцією, і було дуже приємно та обнадійливо, що присутні поліцейські виявили добре знання цих проблем і готовність вирішувати їх згідно сучасних європейських стандартів у взаємодії з ЛГБТК спільнотою. Були обговорені нещодавні випадки нападів на ЛГБТК людей, загальна ситуація зі злочинами ненависті за ознаками СОГІ, адвокація і перспективи ухвалення законопроєкту 5488.

Голова Департаменту Руслан Горяченко (на фото) та його підлеглі надали ЛГБТК активістам не тільки офіційні контактні дані, за якими можна звернутися у випадку порушення своїх прав, але й свої особисті номери телефонів, закликавши присутніх не вагатися звертатися у разі потреби — керівництво Національної поліції добре розуміє, що наявні та передбачувані проблеми можна вирішити тільки спільними зусиллями зацікавлених сторін, і готове до цього.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар