Збір на два коптери DJI Mavic 3 для аеророзвідки 5 слобожанської бригади НГУ від ХарківПрайд

Разом із благодійним фондом Волонтерська, ХарківПрайд збирає на два коптери DJI Mavic 3 для аеророзвідки 5 слобожанської бригади НГУ.

З загального збору ми вже витратили 94 895 грн на обладнання для керування коптерами: антени, підсилювачі сигналу, кабелі, планшет та модулі для керування FPV-дронами з укриття. Звіт в профілі 🫶

👉 Посилання на збір: https://send.monobank.ua/jar/3CTBR5uK6Z

Актуальна мета — 208 220 гривень.

Окрім донатів, як я можу підтримати збір?

– Зробити так, щоб алгоритм соцмереж показав збір якомога більшій кількості: лайкнути, прокоментувати, репостнути допис та поширити його у сторіс. Хай алгоритм бачить, що це важливо.
– Створіть мікрозбір для своєї аудиторії, залучіть людей, які вам довіряють. Навіть невеликий збір допоможе у досягненні великої мети!
– Привертайте увагу. Малюнки, пісні, меми — все, що викликає бажання дізнатись більше про збір та підтримати його, стає важливою допомогою.
– Влаштуйте лотерею чи запропонуйте послугу за донат. Можливо, ви можете намалювати картину, провести заняття чи зробити браслет дружби для тих, хто підтримує збір.

Яким має бути «ідеальний донат»?

– Правильної суми донату не існує. «Ідеальним» буде те, що ви узагалі підтримаєте збір у рамках своїх можливостей. Навіть найменші донати у кілька гривень не дають зборам застрягати на місці.
– А найчастіше збори закривають донатами в районі 50 гривень. Це менше грошей, ніж випити горнятко кави в кафе, а користі для країни та позитивних емоцій принесе більше 😉

Нащо мені підтримувати збір?

Військові боронять не тільки наше життя зараз, а і бережуть наше майбутнє. Майбутнє України, як вільної та демократичної країни. Майбутнє Європи та всього світу. І для того, щоб будувати успішне майбутнє для себе, нам треба підтримувати військових зараз. Разом, допоки не переможемо!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією