Завадюк: Відчуття, що подобаються хлопці, було з дитинства. Хочу піти під вінець із коханим і мати дітей. Вірю, що в Україні це стане можливим

Продюсер шоу “Голос країни” на “1+1 Україна” Володимир Завадюк іще в дитинстві зрозумів, що йому подобаються хлопці. Про це й інші факти про себе він написав 28 вересня в Instagram.

Про кар’єру

“Мені 36 років. Я зі справжньої медичної династії. Мій дідусь був легендарним лікарем-онкологом. Я продюсер великих розважальних шоу. А саме керівник департаменту Big Brave Events 1+1 media. На телебаченні я з 15 років. Незважаючи на те, що здаюся дуже впевненою людиною, усередині мене завжди багато сумнівів, самокритики й рефлексії”, – поділився з підписниками Завадюк.

Про дитинство і тренування

Він додав, що в дитинстві “був достатньо повною дитиною і тільки зараз наздогнав усе те, що втратив у дитинстві щодо спорту”.

“Тому тренуюся не менш ніж чотири – шість разів на тиждень”, – зазначив він.

Завадюк додав, що рахує калорії й чітко стежить за харчуванням.

“Дехто називає мене безнадійним перфекціоністом, але я дуже люблю дисципліну. Дисципліна і традиції – це мої особисті точки опори”, – зізнався він.

Про освіту

Своєю суперсилою Завадюк вважає вміння “збирати круті команди неймовірних людей, які можуть створювати разом круті сенсові проєкти”.

“Живу в Києві під час війни, і мені важливо бути зараз тут і створювати те, що залишиться після нас. Усе життя багато вчуся, для мене це дуже важливо. Із жовтня починаю навчання на MBA”, – зізнався продюсер.

Про гомосексуальну орієнтацію

“Умію кохати по-справжньому й віддавати своє кохання улюбленим людям. Але водночас умію бути досить різким і прямолінійним, – написав він. – Я відкритий гей. Відчуття того, що мені подобаються хлопці, було в мене з дитинства. Знаходжу красу в чоловічій естетиці також. У майбутньому хочу піти під вінець із коханим хлопцем і мати дітей. Вірю, що в Україні це стане можливо. На своєму прикладі показую приклад і ставлення до ЛГБТ-спільноти”.

Про тварин

Завадюк додав, що в нього є вихованець – собака породи той-пудель.

“Це моя друга собака. Перша була французький бульдог, якого через брак часу мені довелося віддати моїм друзям. Через що я дуже шкодував величезну кількість часу”, – написав він.

Про найріднішу людину

За словами Завадюка, найріднішою людиною для нього була бабуся, якої не стало чотири роки тому.

“Померла вона в день прямого ефіру “Танці з зірками”. Вона мій янгол-охоронець”, – зізнався продюсер.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zavadiuk Volodymyr (@zavaduk)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією