Застосунок Taimi української компанії увійшов у десятку кращих ЛГБТК+ додатків за версією Forbes Health

Користувачі можуть здійснювати відеодзвінки, розпочинати прямі трансляції та створювати чати для спілкування

Мобільний додаток Taimi, розробки української компанії Appflame, увійшов у ТОП-10 найкращих ЛГБТК+ заcтосунків 2024 року за версією Forbes Health, передає “Дивогляд“.

Інклюзивний застосунок Taimi українського виробництва отримав відзнаку Best social features, яку присуджують за найкращі можливості та функції, що сприяють взаємодії між користувачами.

Розробники української компанії Appflame об’єднали додаток для знайомств із соціальною мережею, де користувачі можуть знаходити співрозмовників за інтересами та особистісними рисами.

У застосунку Taimi користувачі можуть здійснювати відеодзвінки, розпочинати прямі трансляції та створювати чати для спілкування. Також доступна функція анонімного перегляду інших облікових записів.

У застосунку користувачі можуть приховати свою стать та орієнтацію, а також зробити додаток закритим за допомогою паролю або Touch ID. Наразі застосунком користуються понад 20 млн людей.

“Taimi розробили для того, щоб користувачі могли дослідити свою сексуальність та романтичні уподобання”, – кажуть у Appflame.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар